Ücretsiz At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok
Bugün İstanbul'da kazanacağını düşündüğüm cazip bir bankom ve aynı şekilde çok önlerde tutulmayan bir de alternatif tekim var. Bugün sizlerden ricam Ücretsiz at yarışı tahminleri sitemizin Facebook sayfasını takip etmeniz. Bilgisayar ekranların sağ tarafında ve telefonlarda da sayfanın alt kısmında Facebook butonumuz var. Oradaki ''Sayfayı Beğen'' kısmına tıklayarak Facebook üzerinden bizi takip etmek yoluyla son dakika bilgi, paylaşım ve değişikliklerinden haberdar olabilirsiniz.
Geçtiğimiz yıl tam bir uzun mesafe atı olduğunu gösteren ve bu yıl verdiği aranın ardından iki defa kısa mesafede piste çık Tolerans, İstanbul'da ücretsiz at yarışı tahminleri ve 1500 metre sentetik pistte katıldığı mücadelede son metrelerde biraz da trafik sorunu yaşadığı koşuda ikinci olmuştu. Uzun süredir İsmail Dinar'la idmanda olan safkan jokeyinin de kantarmasına hakim olduğu bir isim. Bugün lehine mesafede ve müsait kilosuyla koşunun önde gelen ismi olup favorimdir.

Kendi klasına dönen Çeko Dayı bugün ağır kiloyla mücadele edecek olsa da benzer grubu aynı mesafede daha ağır kiloyla gerisinde bırakmayı başarmıştı. Sonstartında bir üst grupla karşılaşan safkan virajı dolu kantarma dönmüş ancak anlam veremediğimiz bir şekilde Gökhan Kocakaya hem yol bulamamış hem de koşuyu kazanan Honey Rider farkı açtıktan sonra içe girip teşviklerine başlamıştı. O gün belki de kazanabileceği bir mücadeleyi kaybetti. Bugün  ücretsiz at yarışı tahminlerimde yeniden kendi grubuyla koşacak olan safkan favorinin en ciddi rakibi olacaktır. Açık yarış atı olarak lanse edilen fakat bana kalırsa seviyesi bu ve belki biraz üstü olan Aybars da bugün hafif kilosunun avantajıyla etkili olabilir.

One Zero Five ve First Shadow gibi süratli isimlerin tempoyu yükseltmesini beklediğim koşuda daha önce birçoğunu geçmeyi başardığı rakipleri arasında High Egos Girl favori olarak değerlendireceğim isim olacak. Üst üste gerçekleştirdiği 1200 metrelik 25 // 1.01 // 1.14 ve 25 // 1.02 // .16 rahat galoplarının ardından bir de 600 metre - 25 // 35 rahat şeklinde bir kısa işi olan safkan sonlarda yapacağı güçlü ataklarla sonuca gidebilir.

Son üçüncülüğünde yarış 800 - 48.45le geçildiği için çok etkili olamadığını düşündüğüm Pendragon bugün Hidden Jewels ve Last Shadow'un yapacağı tempo ile 800 - 47 geçilmesi çok yüksek olan mücadelede 600 - 21 // 34 şeklindeki dereceli işinin de verdiği güvenle ücretsiz at yarışı tahminleri günün bankosudur.

Karadağlı'nın annesi Kuruşkızı, şampiyon dişilerden Hayatım ve Kadhan'ın annesi Kirazkızı ile tam kardeş. Safkan bu mesafeleri çok iyi koşması gereken bir isim. Dün bizi Fındıkkıran'la yanıltmayan Mehmet Kaya bugün de bence yanıltmayacak. Ücretsiz at yarışı tahminlerinin yine de tay koşusu olduğundan riski en aza indirmekte fayda var. Bu yüzden idmanlarındaki görüntüsü ve tecrübeli atlar arasındaki üçüncülüğü ile Şahımsın, takibimizdeki bir at olan ve yine mesafesine çıkan isimlerden biri olan Yurtyapan ile istikrarlı Olric geniş kuponlarda rakip olarak değerlendirilebilir.

Taylığından bu yana öve öve bitiremediğim ve uzun mesafe atı olduğunun altını da defalarca çizdiğim Agera ilk 2000 metre denemesinde adeta kanatlanarak kısa sürede 4-5 boyu kapatıp üstüne bir de 5 boy fark attı. Burada herkes gibi ben de Rubuco'yu en ciddi rakibi olarak görüyorum. O da orjin bakımından bu mesafeleri iyi koşmasını beklediğim bir safkan.

Kariyerinin ilk üç startında oldukça iyi bir izlenim veren ve ardından maidenden çıkıp bir müddet geriye alınan Ardanuçlu, oksijen duvarına takılmış olsa da ara sonrası ilk koşusundan dördüncülük çıkarmayı başardı. Bugün jokey tercihlenen safkanın performansının daha farklı olacağını düşünüyorum. Takibimdeki bir at olan ve Bursa'da çok cazip durumlardayken birkaç defa favori hanesinde önerdiğim Niziplikız ile Kazandığı koşudaki formunu koruduğunu idmanlarında gösteren Perçin de ekürisi ile beraber bu koşunun önde gelen isimleri arasında yer alıyor.

Ücretsiz at yarışı tahminleri sitemizden ayrılmadan önce destek vermeyi unutmazsanız, memnun olurum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder