Selam sevgili dostlar Ankara yarışlarında cazip sunumlu altılı tahminimle sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Günün 1. koşusunda bu pistte bir yarış kazanıp daha sonra İstanbul pistine dönen orada başarısız yarışlar çıkartıp yeniden bu piste dönen buradaki ilk yarışında tekrardan başarısız olan CİFTE KAVRULMUŞ ilk atımdır. Son yarışlarını sürekli sert grupta koşup başarısız olan yeniden Bu sefer Ö. Kayanın tercihi ile GÜNDÜZKAAN ikinci atımdır. Bu pistte çok başarılı yarışları olan Usta jokeyiyle AKARNEJAT üçüncü atımdır. Hafta içi çalışmalarında fit duruma geldiğini belli eden bu koşuda ÇAĞRILAN günün bombasını gerçekleştirebilir. BERKSOYHAN yeri olanlar değerlendirebilirler.

Günün 2.Koşusunda bu pistte üç yarış koşup ikisinde başarısız olduktan sonra bir sonraki yarışını 1200mt'rede kazanan daha sonra İstanbul pistinde GR-1 koşup çok başarısız olduktan sonra yeniden Ankara pistine dönüp 1200 metrede yakın ara 5. olan MISS LEGEND ilk atımdır. Adana pistinde 3 yarış koşup 1.likler elde ettikten sonra Son üç yarışında başarısız olan CLOATTRO Kantarmasını tanıyan jokeyiyle ikinci şans verdiğim safkandır. Burada uzun mesafede maidenden çıktıktan sonra şansını yeniden kumda uzun mesafede deneyen POPULAR DEMAND Temsilci olan SİBİRYAGÖZLÜ üçüncü şans verdiğim safkandır. Bu pistte ikinci Olurken çok daha sert rakipleri geride bırakan EBRU QUEEN ve MASTARKIZI Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.Koşunun bombasını ise Zaman zaman ters yarışlar koşabilen PRENSESIRMAK Günün bombasını gerçekleştirebilir.


Günün 3.Koşusunda Henüz yarış kazanamasa da son yarışında son ana kadar liderliğini koruyan ama yarışı dördüncü bitirme şansı yakalayan DOĞAKRALİCESİ İlk atımdır. Burada ilk yarışını kazandıktan sonra 2 tane KV- YARIŞ Koşan bu sefer bulduğu uygun grupta RUMET 1.liğin güçlü adaylarındandır. İlk yarışını dereceli şekilde kazanan formunu aynı şekilde devam ettiren CERATES 3.şans verdiğim safkandır. İlk yarışını derecesiz bitirdikten sonra 2.yarışında son düzlükte muhteşem sprint atıp koşuyu hanesine yazdıran DİAMOND GIRL ve patlama yapmaya hazır olan OCEAN GODDESS Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.


Günün 4.koşusunda Önde sert tempo ile kaçacak olan  SEDATBEY ,Daha önce bu mesafede başarılı yarışları olan SEZAR, bu mesafede başarılı yarışları olan TURABİ, çalışmalarında fit durumda olan İMPARATOR, Ö. Yıldırım ile şansını deneyecek olan ZULUMKAR sırasıyla şans verdiğim safkanlardır.


Günün 5.koşusunda Burada bir üçüncülük  elde ettikten sonra adana pistine dönen orada başarısız olduktan sonra yeniden bu pistte şansını deneyip 3.olan İZBATUR İlk atımdır. Uzun bir aradan sonra yarış görüp çalışmalarında toparlandığının sinyallerini veren CIKMAZHAN 2.atımdır.
Koşunun sürprizini TURAP Ve GAZELLE EYES'dan bekliyorum..

Günün 6.Koşusunda burada dört yarış ard arda ŞARTLI yarışlar koşup zaman zaman başarılı olan GLOSS FOR US  bugün Özcan yıldırım idaresinde benim bankomdur.Ankara için normal bütçeli bir kupon yaptım. Herkes kesesine göre çizgi arkasından eklemeler yapabilir. Bugün böyle oldu. Bol şans dilerim. 
   
Değerli dostlar beşinci ayakta yorumlarımı yazdıktan sonra tavsiye üzerine TREASURE HUNT yerine TURAP'ı eklemiştim. Fakat yorumlarda değişiklik yapmayı unutmuşum. Şablonda numara olarak doğru olmasına rağmen yorumlardaki hata yeni düzeltildi. 14.27