Nasılsın yeğenim, iyi misin? Yeni sayfamı gördün mü? Artık resitallerimi burada yapmam söz konusu. Etrafındaki hayranlarıma söyle. Popülerliğimi artırmak için tanımayanlara da öğret. Şovlarım devam ediyor yeğenim. Sana üç günde verdiğim dokuz müthiş bankom kazandı. Beşi Karşıyakalı Cemo yeğenimden geldi. Onun bankoları resital yapınca hasetinden çatlayan Dürbün Necdet Adana'da altı banko verdi. Dördü fişek gibi kazandı. Biri üçüncü oldu, öbürü de burunla geçildi. Onu başarılı saymam mümkün değil. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Dün akşam kahvede bir yandan taş konken oynayıp bir yandan Adana resitalimdeki müthiş bankolarımın kazanmalarını izleyip tebrikleri kabul ederken, süper teknoloji telefonuma beklediğim gizli arama geldi. Karşıyakalı Cemo yeğenim biraz mağrur biraz da buruk bir sesle ''Dayım sana verdiğim müthiş bankolarım her gün şov yapıyor. Artık sana layık olmak için daha çok çalışıp en iyi istihbaratları toplamam gerektiği söylentileri doğrudur. Bursa için elimden geleni yaptım Dayım ama herkes sus pus. Tevziyenin çok bölünmeyeceğini söyleyip duruyorlar. En sonunda eski bir dosttan lokum gibi bir banko aldım. Yeme de yanında yat.'' dedi. 

Onun kriptolu mesajını anlamış olmam mümkündü. Hemen bülteni açtım. Bir de ne göreyim beşinci ayakta müthiş bankom Lokumoğlu koşuyor. Bu kadar tesadüf olur yeğen. Karşıyakalı Cemo'nun bankosu da benim adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıkıştırdığım, koşacağı günü iple çektiğim Lokumoğlu'ymuş. 

Cemo yeğenim bir de bana tevziyenin çok fazla kırışılmayacağı istihbaratını getirdi. Onu duyduktan sonra mayın dedektörlerimi devreye sokup her ayağı didik didik ettim. Bir de ne göreyim müthiş bankolarımdan The Difference da üçüncü ayakta koşuyormuş. Olamaz yeğenim öbür müthiş bankom Run For The Sun da son ayaktaymış. Al sana üç müthiş banko. Artık resital vakti geldi de geçiyor bile. 

Yeğenim bugün akşam tekele uğrayıp aldığın iki kutu biranla köprü altına gidip bir taşın üstüne uzanacağını biliyorum. Gözlerini yıldızlara dikip bir elinde biran, öbür elinde sigaranla düşüncelere dalacaksın. Sonra sigarandan bir nefes çekip üflerken kendi kendine ''Acaba Dayım niye sayfa değiştirdi?'' diye soracaksın. Sana bunun cevabını müthiş Ankara kurgumda vermem mümkün. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI 

4.7.2.8.11.10.6.2
4.
7.9.2.12.11.3.5
7 THE DIFFERENCE // 9
7.1.3.2.4.5.8.6
1 LOKUMOĞLU BANKO
4 RUN FOR THE SUN // 6

35.84TL // 143.36 TL