Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müthiş bankolarımın resitali devam ediyor. Lokumoğlu bankom da şovunu yaptı. Dayın sana dört günde on banko verdi haberin ola. Leblebi gibi banko dağıtıyorum. Artık popülerliğimin artması için sayfamı herkese öğret. Cebimin şişmesi için çevremi genişletmem söz konusu. İstanbul'da reyler yeniden sayıldı. Şimdi seçim yine yapılacak. Adamlarımla ücreti mukabilinde sandıkları korumaya hazırım. Fırkaların reislerinin haberi ola. 

Karşıyakalı Cemo yeğenimin Dürbün Necdet'in Adana'daki aynı gün verdiği dört müthiş bankoya cevabı sert oldu. Lokum gibi bankosu Lokumoğlu hipodromu boşalttı. Dürbün Necdet yönünü Ankara'ya çevirmiş. Dün akşam süper teknoloji telefonumu arayıp ''Nalko sana Adana'da verdiğim altı bankomun dördü geldi. Bunu kendime yakıştıramadım. Hedefim en az beşti ama Mavi Mungan burunla kaybetti. Ankara'da bunu telafi etmem söz konusu. Vereceğim üç bankoyu da yaz. Sonra da Çaykur Rıza'ya köpüklü kahveni sipariş edip keyif çat'' dedi. Ben de ona tek bir şey söyledim: ''Süpersin Dürbün. Ben de tam senin söylediğin müthiş bankolardan Ozanşah'ı yeğenlerime verecektim. Diğer iki bankonu beğenmedim, haberin ola.'' 

Aldığım istihbarata göre ganyanlarda arkamdan ''Şu Nalkapon'un üstün altılı bilgisi bir de hipodromlarda ona çalışan adamları gibi teşkilatım olsa, her gün altılıyı bulurum. Onun verdiği müthiş kurguların hep beşte kalmasının beni şüphelendirmesi mümkün. Onun foyasını ortaya çıkarmam an meselesi'' diyen bazı densizler varmış.

Bana bak yeğen onlara söyle dürüstlüğüm en çok takdir edilen özelliğimdir. Hileyi hurdayı sevmem bu böyle biline. Onun düşmanlarımın parayla tuttuğu, ganyan ganyan dolaşıp popülerliğimi azaltma peşine düşmüş ajanlarından biri olduğundan şüpheleniyor olduğum söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Cebimi şişirmek için tıklamanı unutma. 

Yeğenim müthiş favorim Sparrow Hawk çıktı. O zaman sana müthiş bankom Kanbedri'yi vermem söz konusu olabilir. Yanına Gökhan Kocakaya yeğenimin bindiği The Red Sea eklemem mümkün.


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1.3.4.6.5.7.9.2
2 ŞUBARTAY // 7.9.6.8.3
6 OZANŞAH BANKO
5.4.6.7.8.1

1 KANBEDRİ // 2
5 AL YAYLA // 10.1

3.36 TL // 120.96 TL