Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da ganyana kamp kurmuş ''Acaba Dayım müthiş kurgusunu ne zaman yayınlayacak?'' diye kendi kendine sorarken camdan dışarı boş boş bakar olmuşsun. Önünde at yarışı mecmuan, kalemin, demli çayınla yollarımı gözler olmuşsun. Son teknoloji telefonun da elinden hiç  düşmüyor. Durmadan sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu vermiş miyim diye bakıyorsun. 


Korkma yeğenim, Dayın ölmedi. İtalyan dostum kart zampara Don Pito Carlo'yla Bodrum'da yaptığım inzivada gücümü iyice topladım. İstihbaratçılarımı evimde misafir ettim. Süpürgeci Sülo yeğenime Adana yanında köpüklü ayran ısmarladım. Dürbün Necdet'i kuru fasulyecilere götürüp Süleymaniye'de tövbe ettirdim. Karşıyakalı Cemo yeğenimi de kulübe götürüp gününü gün ettim. Onların moralini yukarıya çıkarıp benim için daha iyi çalışmalarını sağladım. On bankom dört günde nasıl kazandı sanıyordun? 


Bugün de sana vereceğim müthiş bankolarımı iyi kullan. Ankara'da müthiş favorim Sparrow Hawk çıkınca sana Kanbedri'yi banko verdiğim yeğenim haberin ola. Ona da bak.

Karşıyakalı Cemo yeğenim bugün Kocaeli'de bana şeytanın aklına gelmeyecek müthiş bir banko verdi. Son ayakta Ova Kartalı'ndan resital bekliyorum haberin ola. İkinci ayakta da Kadir Tokaçoğlu yeğenimin bindiği Niğde Şahı'yla şov peşindeyim. Benim adım sürpriz soyadım bomba yeğenim. Sakın unutma. Sonra perişan bir halde eve gidip ''Dayımı niye dinlemedim?'' diye diye kafanı duvarlara vurman mümkün.

Farkında mısın yeğenim cebini şişirmem an meselesi. Tevziyeyi aldıktan sonra seninle yapacaklarımızı bir düşün. Miami'deki dilberleri, Adana'da yiyeceğimi dürümü, Las Vegas'ta katılacağımız taş konken partilerini hayal et. Peşimi bırakma, her gün sayfama gir. Popülerliğimin artması için sağında solunda dolanan ganyancılara benden bahset. Sayfama girip methiyeler düz. Düz ki düşmanlarım geri çekilsin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1.3.6.7.8.4.2.5
5 NİĞDE ŞAHI // 2
3.5.4.6.8.1.2.9
2.5.4.7.8
2.6.5.1
2 OVA KARTALI BANKO

151.2 TL