07 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

ŞUBARTAY

1300 metre çimde koşulacak yarışta Madalyon kaçarken Quin Aba ve Şubartay onu takip edecektir. Hemen arkalarında Miss Turbo, Fırtına Vadisi ve Atlas Çiçeği dizilirken, onların da gerisinde Tamerşah, Elzemim ve Çakmakşah olacaktır. Babasahakıran ve Ongu da grubun gerisinde kalmasını beklediğim atlar. Madalyon yüksek tempoyla son düzlüğe geldiğinde Önce Quin Aba ve sonra Şubartay onun dışına çıkarken bunlardan Şubartay'ın liderliği alıp farkı açmaya çalışmasını bekliyorum. Sonlarda geriden Çakmakşah, Tamerşah, Fırtına Vadisi da gelmeye çalışsa da Özcan Yıldırım'la fark yaratacağını düşündüğüm Şubartay yarışı kazanacaktır. 

OZANŞAH - SATANHAN

2200 metre çimde koşulacak yarışta yine Özcan Yıldırım sahneye çıkacak. Liderliği start verilir verilmez Agah'ın almasını bekliyorum. Ozanşah'la Özcan onun arkasında takibine başlarken hemen diplerinde de Satanhan gidecektir. (Özcan direk liderliği alarak çıktığı gibi bitirmeye de çalışabilir) Satanhan burada son kazandığı koşudaki taktiği uygular. Bunların gerisinde Akarnejat, Budunalp, Alburak Kızı ve İdealist sıralanır. Agah'ın liderliği son 1000 - 1200 direği geçildiği esnada sona ererken Ozanşah beyrağı devralır ve Satanhan'ın hücumları da başlar. Bu iki at düzlüğe kafa kafaya çıkarak son ana kadar devam edecek bir çekişmenin içine girer. Son metrelerde içeriden Akarnejat ve dışarıdan hafif kilolu İdealist'in sprinti izlenir. 


SPARROW HAWK - KANBEDRİ 

Koşunun başlamasıyla beraber öne atak yapmasını beklediğim at Şüşü olacak. Hemen dibinde de The Red Sea bitecek. Liderlik ikisi arasında gidip gelirken onlarında gerisinde Kanbedri bekleyecek. Sonra Sparrow Hawk, eküriler ve Flash Forward şeklinde son viraja çıkılacak. Son viraja çıkılırken ekürilerden Flying Lion ön tarafa hamlelere başlarken Kanbedri öndeki iki attan liderliği devralmış olacak. Koşunun son 300 metresinde sprintine başlayacak olan Sparrow Hawk da yapacağı güçlü sprintle Kanbedri'yi avlamaya çalışacak. 

Sparrow Hawk çıkınca Kandbedri de tekim oldu. 

Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

3.1.2.6.4.9
2 ŞUBARTAY BANKO
6.1 // 5
4.6.5
1 KANBEDRİ // 3.2.5.7.6
10.11.5.6.2.1

15.12 TL //  136.08 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder