08 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı TahminleriŞu anda moralim çok bozuk. Ne Karşıyakalı Cemo'nun ne de Dürbün Necdet'in bankoları geldi. Popülerliğim tehlikeye girdi. Bir anda çöküşe geçtim. Bazı kesimler sayfamı topluca terk etti. Tehlike çanları çalıyor yeğenim. Her gün üç dört müthiş bankom kazansa da bir gün bankom gelmezse moralim sıfır oluyor. 

Bugün akşam keyfim kaçtı yeğenim. Tekele uğrayıp iki bira yanına 250 gram leblebi alıp köprüaltına gitmem söz konusuydu ama ibatlerimi hiç geciktirmediğim, dinime çok bağlı olduğumu, cennetteki yerimi garantilemek için sürekli iyilik yaptığım söylentileri de doğrudur. Onun yerine gazozun yanına kremalı bisküvi alıp mehtabı seyretmeye karar verdim. Her zamanki yerime gittiğimde yanıma bir berduş geldi. ''Selamünaleyküm Dayı, bugün keyfin yok'' Bir anda irkildim. Beni nasıl tanıdığını sordum. ''Dayı senin namın Türkiye'ye yayılmış. Biz berduşlar her gün senin üstün altılı bilginle hazırladığın müthiş kurgularına bakıp tevziyeyi almaya çalışıyoruz. Hayatımızı böyle kurtarmamız mümkün olabilir. Umut dünyası ne yaparsın'' dedi.

O anda popülerliğimin hâlâ zirvede olduğunu anlamıştım. Onunla biraz konuştuktan sonra evime dönüp inzivaya çekilmek için ayağa kalktım. Kolumdan tuttu. ''Dayım seni bulmuşum hayatta bırakmam. Şu kardeşine tutmuş altılı kuponu ver de hayatı kurtulsun. Mükemmelliğin tartışılmaz. Şanın dört kıtada yürüyor'' dediğinde göğsüm kabardı. Cebinden çıkardığı bültene 36 saniye bakmam yetti. ''Seni Allah konuşturdu Berduş Ali, şanımın yürümesi için sana Doğuşan'ı banko veriyorum. Yarın akşam bu saatte tevziye çekini al sonra buraya gel. Seninle ilgili planlarım var'' dedim.

Elden verdiğim tutmuş kuponlardan belirli bir komisyon almam söz konusu olabilir. Yarın Berduş Ali tevziye çekiyle geldiğinde ondan %32,2 komisyonumu alırım. Haydi bakalım yeğenim sen de doğru ganyanın yolunu tutup sana verdiğim müthiş bomba bankomla cebini şişir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.  


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.2.9.8.3
2.6.9.4
7.1.4.2.3.9
8 DOĞUŞAN BANKO
2.4.3
2.5.6.1.9.14

147 TL 

3 yorum:

  1. Banko dediğiniz 1 ci gelmesede 2ci 3cü gelir sizinki en son mal toplayarak geliyo üstadım

    YanıtlaSil
  2. Bu gün ikinci ayakta 5 noyo tek attım son kişi 7 tek olduğu için kaybettik halkın karataş son anda yarışı verdi

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.