09 Mayıs Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ankara bankom Abjarkız'ın resital yapması bazı kesimleri rahatsız etti. Dümen Hikmet'e yaptıklarımı okuyan düşmanlarım saldırıya geçecekti ama bu onları durdurmaya yetti. Benimle dans edilmeyeceğini anlamış olmaları söz konusu.

İzmir'de de resital yapmam mümkün haberin ola. Karşıyakalı Cemo yeğenime bugün izin verdim. Bursa'ya iyi çalışacak. Topladığı istihbaratlarla cebimizi şişirecek. Bugün yavuklusuyla gününü gün etsin bakalım. Yarın ola hayrola. Üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş İzmir kurgumu hazırladığımı anlamışsındır yeğenim. 

Bakıyorum da bugün yeğenlerimi tarumar etmek için gelmeyecek atları hormonlu patlıcan gibi şişirmişler. Benim adım Nalkapon ben bu oyunu bozarım. Ben yaşadığım sürece hiç kimse yeğenlerime tezgah kuramaz. TJK Reisi de ayağını denk alacak, Amerikalı Rotşiller ailesi de Urfalı köy ağaları da. Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın. Bu böyle biline. 

Sana vereceğim Çetinsu bankomu yazıp bültenlerin oyununu bozmamız an meselesi yeğenim. Onların da kime çalıştığını biliyorum. Bugün resital günü. İlk koşuda Mehmet Kaya yeğenimin kazanmaması söz konusu olabilir. Bindiği atı hiç beğenmiyorum. İkinci ayakta da sürpriz favorime dikkat et. Üçüncü koşuya bakıyorum da yeğenim Fuat Çakar'ın bindiği at fazla üflenmiş balon gibi duruyor. Ona da güvenme. Beşinci koşuda her an her şey olabilir. Tetikte ol. İşte Mehmet Kaya'ya güveneceğin at Griffon. Ona itimadım sonsuz. Öteki ayakta da ona inan. Dream Soldier'la şov peşinde olabilir. Sekizinci koşuda ekürilerin arasında kavga çıkmış. Kimin kazanacağı konusunda anlaşamamışlar. Son koşuda da dinamit lokumlarımı gözden kaçırma. 

Görüyorsun yeğenim sayfada benden iyi anlatan yok. Sinan yeğenimle Bay bay C yeğenimin yorumlarını beğenmediğim söylentileri doğrudur. Benden öğrenecekleri çok şey var. Sayemde popülerlikleri de artacak. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI
1.5.2
4.3.2
7.3.2
2 ÇETİNSU BANKO
7.2.3.5.10.12
2.8.3.9.1

75.6 TL 


2. ALTILI

2 ÇETİNSU BANKO
7.2.1.3.5.10.12
2.8.3.9.1

2.4 // 3.6
1.7.2 // 6.3
6.1.15

44.1 TL // 147 TL

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder