09 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

İstanbul'da beşte kaldım ama Özcan Yıldırım'ın Kazdağı'yla yaptıklarını unutmayacağım. Oyun kuran, düzenbazlık yapan, hakkımıza giren kim varsa misliyle ondan çıksın. Ben saatlerimi verip oyun çıkarıyorum, onların bir saniyelik hareketleriyle kaybediyorum. Yazıklar olsun size!

STAY WITH ME - ABJARKIZ

900 metre boyunca tayların sprint atacağı koşuda ilk yarışında kardeşleri gibi süratli olduğunu gördüğümüz Stay With Me kaçacak ve son metrelerde Halis Karataş'ın bindiği Abjarkız'ın saldırılarına karşılığını vermek için çabalayacak. İkili bitmesini bekliyorum ama koşmayan iki atın orjini iyi göründü gözüme. Geniş oyuna yazarım. HAZELEYES

1400 metrelik koşuda her zamanki gibi Miss Balkan liderliği alacaktır. Hazeleyes onun dibinde takibine başlarken, Arbitrator, Hopeful, Life İs A Party arkalarında ve Sade Zarafet en geride bekleyecektir. Son viraja gelinmeden Miss Balkan'dan liderliği alan Hazeleyes buradan sonra Hopeful ve Life İs A Party'nin sprintlerine karşılığını vererek kazanan olacaktır. 

TANCAN BEY - FLASHİNG GİRL 

Akon, The Last Legend, Nestor gibi önde mahşeri tempo çıkarak atların varlığı Tancan Bey ve Flashing Girl gibi iki sprinter ata çok yarayacak. İnatçı Akon liderliği alıp peşine The Last Legend, Misae ve Nestor'u takacak son viraja kadar da böyle gelecek bir yarış. Sonlarda gerilerden bahsettiği iki atın yani Tancan Bey ve Flashing Girl'ün sprintini keyifle izleriz.


YOLDAŞ

Biz bu yarışı daha önce de izledik. Kadhan liderliği aldı, Yoldaş takibe başladı. Arkasında Başpehlivan, Boztepebeyi, Montego, Yükselim giderken Yoldaş son viraja dönülürken liderliği alıp kazanmıştı. Bugün değişen hiçbir şey olmayacak ve Yoldaş aynı taktikle kazanacaktır. 


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI
7.5 // 1.8
2.4.3 // 8.7
1 HAZELEYES BANKO
2.3.1.4.8.7
1.9.11.2
5.7 // 4.8


20.16 TL // 134.4 TL

Tancanbey yerine Hafo ekledim. 


2. ALTILI

2.3.1.4.8.7
1.9.11.2
7.4 // 6.8

8.7.2 // 5.3
3 YOLDAŞ BANKO
5.3.12.7.9


50.4 TL // 168 TL

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder