Bundan sonra kazanır dediğim iki atın olduğu programlarda bir tek bir banko şeklindeki tahminlerimi sizinle paylaşıyor olacağım. Bursa'yla kazançlı bir paylaşım olursa güzel olur. 

İzmir'de 1800de kazanan Kehkeşan'ın 2400 metreye kadar birinciliği var. Adem Şen de bu atın hakkını vererek biniyor. Aksoyak'ta bir iyiye doğru gitme gözlüyorum, grupla baş edebilir. Taşralı'nın aynada verdiği yarışta geçildiği at az at değil. Yumuşak pistte de iyi koşuyor. Kelemer çok iyi durumda ama bugünkü grup geçtiği atlara benzemiyor. Yarissa'nın ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. 

Baş Bela'nın kafa boyun kaybettiği Super Steel ve Burakşah az at değiller. Bu grup biraz daha güçsüz. Kadir Tokaçoğlu da Bursa'da kazanacağını gördüğü atı kapıyor. Tolerans'ın çim birinciliğinden sonra Bursa çiminde devam edeceğe benziyorlar. Böyle gruplarda iyi para toplar. Matchless büyük olmasa da sorunları olan bir at. Sahadan biliyorum. Koşmak istediğinde bu grupta geçemeyeceği at yok. Big Man kazanma özürlü ama o şanssızlığı birgün kıracak. Bugün o gün olabilir. Hazır duruma gelen uzun mesafe çim orjiniyle Lion Flag bombayı patlatabilir.

Sentetikte bir yarış kazandı diye Demirden'e zulüm ediliyor. Bu at katıksız kaba kumcu. Maidenda kazanır ama şimdi bu şartlarda koşan atlara sentetikte sözü geçmez. Bursa üçüncü ayak Çiçek açabilir. Manidar arka arkaya ikinciliklerden sonra kazanma parolasıyla koşacak. Rus Damat çok hazır diye duydum. Son yedinciliğine bakmayın. Adana'dan sevdiği piste gelen Cömertçocuk için de iyi konuşuluyor. Bugün olmazsa, öbür yarışını kollayın. 

İnto bir süre kenterlerle hazırlandıktan sonra 1000 metrelik bir çalışma yaptı. Bu grupta temposuna çıkıp onu dağıtabilecek at yok. Nefesten etkilenmezse beyaz bayrak ayna emsali kazanır. 1200 metre olsa çok çok iddialı konuşurdum.

Acceleration kumda iki yarış gördü. Herkesin hemfikir olduğu şey grup çok zayıf olmazsa kumda kazanamaz. Ama çimde bambaşka bir at. Zaten Adil Bey de kumda koşmaya çok ısrarcı olmadı. Çimi bekledi, atını hazırladı, bu koşuyu hedef yaptı. Rahat kazanacaktır. 


Son ayakta Share Together baya favori koşuyor. Bu ayağa kadar az at az at geldik. Artık bu koşuda rahat rahat sürpriz arayabiliriz. Ben tuttuklarımı yazdım. Kafanıza yatmayan olursa çıkarın kendi tuttuğunuzu ekleyin. Bu programın kilit atı bu. Eğer geçilirse, biz de geçeni bulursak para alırız. 


Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri 

4.3.6.8.5

5.3 // 12.9.6
2.7.8 // 4

8 INTO // 1.2
2 ACCELERATION BANKO
6.3.5.2.4.8.10

14.7 TL // 147 TL