10 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokNasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bazı kesimler beni iyi tanımamış. Hakkımda bilgi toplamamış da karşıma geçmiş konuşuyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Bana bak Sinan Serttaş yeğen beni sana iyi anlatmamışlar. Sert kayaya çarptın. Üstün altılı bilgimin yanından geçerken pasaport gösterip vize alman lazım, haberin ola. 

Sene 1989, İstanbul'dayım. Külhanbeyiliğim dillere destan. Beni gören dilberler düşüp bayıldığı için muhtara eve girip evden çıkma saatlerimi bildiriyorum. O da dilberlere sokağa çıkma yasağı getiriyor. Jilet gibi takımım, üstümde pardesüm, sivri burun kunduralarımla sokaklarda gezerken mükemmelliğimle çok can yakıyorum. O zamanlar mektepli bir yavuklum vardı. Darülfunun'da hukuk okuyordu. Onunla tanışmamız nezarette oldu. Bir gece yolda yürürken çanta hırsızı üç kişiyi bir tokatla bayıltıp karakola teslim olmuştum. Adaletten kaçış olmadığını bildiğimden cezamda indirim yapmaları için kendim giderdim. 

Beni daha ilk gördüğü anda vurulmuştu. Babası fabrikatördü. 1.000.000 gayme kefaretimi yatırıp serbest kalmamı sağladı. Onunla mesuttum. Okuldan çıktığında alır lunaparka götürür çocuklar gibi eğlenirdim. Sonra birgün her şey yerle bir oldu yeğenim. Birgün onu okuldan almaya gidemedim. Akşam kaçırıldığı haberini aldım. Fabrikatör babası pis işlere bulaşmıştı. Şoförüyle kapımı gelip ayaklarıma kapandı. ''Nalko kızımı kurtarsan kurtarsan sen kurtarırsın. Seni daha ilk gördüğüm günde ne kadar kuvvetli, mert, cesur bir adam olduğunu anladım. Onu kaçıranları biliyorum. Kumaş Selami son ihaleye girmemem için kaçırdı'' dedi. 

İşte o anda anladım ki kızıyla izdivaç yapmama izin vermesinin sebebi onu koruyacağımı düşünmesiymiş. Beni kullanmış yeğen. Kızı Dava Selma da her şeyi biliyordu. Ama mertliğimin gereğini yapmam lazımdı. Onun kızıysa, benim de yavuklumdu. Nalkapon'un yavuklusunu kaçırmaya cesaret edenleri yok etmek boynumun borcuydu. 

Hemen yanıma Jilet İbrahim, Falçata Kenan, Rambo Murat'ı da alıp onu sakladıkları fabrikaya baskın verdim. Çatışma kapıda başladı. Silahım yoktu. Onun yerine Rambo Murat'tan aldığım üflemeli ok atıcıyı kullandım. İçine sivri bir ok koyduğum kamışın bir ucundan kuvvetli nefesimle üfleyip 146 metre ileride ateş eden Kumaş Selami'yi elinden vurdum. Rambo Murat arkadan dolanıp yay kirişiyle Selami'nin adamlarını boğuyordu. Jilet İbrahim de jiletle bileklerini kesiyordu. Falçata Kenan direk şah damarına çalışırdı. 25 dakika sonra Kumaş Selami'nin 248 adamını devirmiştik. Artık baş başaydık. Falçata'yla Jilet'e Dava Selma'yı serbest bırakıp evine göndermelerini söyledim. Onunla işim bitmişti. Gururum aşkımı yenmişti yeğen. 

Kumaş Selami'yi bir top kumaşın içine sardık, sonra olanları sana anlatmam mümkün değil. 
Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

2.7.4.3
1.5.8.10.12
5.7.6.1
3 REX BANKO
6.1 // 8.3
5.8.6.3.7.2


67.2 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder