10 Mayıs Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

HASKAYA - INTO

1400 metre kumda koşulacak yarışta İnto liderliği kimseye kaptırmaz, peşine Overdose, onun arkasında Haskaya, dibinde Archie ve Aslan Mehmet, Magic İvalio ve Eagle Paw olarak yarış sürüklenir. Viraja doğru gelen Haskaya, İnto'nun dışına çıkar, iki at bir çekişme içine girer ve benim kafamdaki yarışa göre son metreye kadar da ikisi arasında bir koşu geçer. Ön grup karışırsa, Aslan Mehmet bomba yapabilir. 

ACCELERATION 

Bu Acceleration geçen sene İstanbul'da kimleri geçti. Şimdi çimde koştuğu atlara bak. Kadir Tokaçoğlu doğru düzgün binerse kaçar geçer, kovalar geçer bu grubu. Her iki yarış stilinde de koşabilen bir at. Çim pisti de bulmuş. Değmeyin keyfine. Jokeyler bir dümen yapmazsa, kazanır. 

SHARE TOGETHER 


Bu atın adını seviyorum. Aziz mübarek Ramazan günü aklıma neler getiriyor neler. Paylaşalım çoğalsın. Açları doyuralım, fakirlere yardım edelim. 

Share Together'ın son koşusunu seyrettiğimde kazandı zannettim. Dışından gelen at da öyle ezici bir biçimde sprint yapmadı. Belki de Kadir abi viraj öyle kolay dönülünce havaya girmiştir. Biraz itse, iki üç kırbaç vursa düzlüğe çıktığında fark 4-5 boya çıkardı. Sonra da arkadakiler ne yaparsa yapsın. Zaten bugün onu değil Onur'u bindirmişler. Onur da iyi biner bu atlara. Son zamanlarda da takip ediyorum çok formda. Geçen defaki yarışın bir kopyası olacak. Yine iyi yer tutacak olursa, bu kez düzlüğe çıkıldığında farkı biraz açıp kazanacaktır. 

Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

2.4.6.5.8.1
3.5.1.9.4.12
8.2.5.7.4
1.8 // 7.2.3
2 ACCELERATION // 5
6 SHARE TOGETHER BANKO


25.2 TL // 126 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder