11 Mayıs Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

1 yorum
Aydankız'ın üstüne titriyor Mahsun. Kendi atları zaten. Kuma da çok uyumlu orjini var. Alesta'nın ilk yarışı fena sayılmaz. Faturalar Arap atçılığına da el attı. İngilizler'de alttan da at getiremediler. Copperfield'dan sonra orta sınıf atlar çıkardılar. Para da Arap atçılığında aslında. Bakalım ne kadar başarılı olacaklar. Sivaslıkızı çimden kuma geldi. Akın atı beğenmiş ama bu atın da varabileceği nokta belli. Bu gruplarda izleyelim, takip edelim. Daha üstlerde işi olmaz. Kayaların atlarının ne zaman, nerede, nasıl koşacağını bilene aşk olsun. Eküri koştukları yarışta en olmaz atı getirip bahisten eşek yüküyle para kaldırıyorlar. Kayaköşe de bu mantıkla yazılabilir.


Tangöze Adana'da uçtu geldi. Bomba gibi geziniyor ortalarda. Hangi yarışa koysan patlayacak ama genel düşünce uzunda daha iyi olacağı şeklinde. Kısada da grubunu buldu mu acımıyor. İzmir'den arkadaşlar bu Zeynep Sultan çok değişik bir at diyorlar. Kum çim, uzun kısa fark etmeden yaz diye üstelediler. At çok hazırmış. Mehmet Kaya da çok beğeniyormuş. 

İstanbul'da kazanan atları görünce bu grup koşuda kim gelse, şaşkınlık göstermem. Taşkır kimleri geçti, Babaemir kimleri geçti. İyi ki yarıştan önce kimse bir şey sormadı yoksa dalga geçer sonra da ganyan bayine iki hafta uğrayamazdım. Mehmet Akbulut'un üç, Bedri Akbulut'un bir atı var. Taykut yok, Çaltepe yok. Bu koşu yangın yeri. Altı atla kapatabilirsem, ne ala. Gazibora Khan çıkacak filan diyorlar. Daha dün sahadaydı. Gece bir şey olduysa, bilemem. Ankara'da iyi koşuyor. Oradinario düzeldi. Arsen Lupen idmanda çok sağlıklıydı. Little King'e tempo düşük kalır ama belli de olmaz.
Aybars Ankara'da da kumda da çimde de iyi koşan bir at. Sentetikte kazandığı yarışlardan sonra kaba kumu da ne kadar sevdiğini de birgün gösterecek. Bu yarış çimde ve Aybars geçen yıl Ankara'da Özcan Yıldırım'la ilk yarışını kazandı. Özcan Vasily'yi kaçırmadan giderse, kazanır. 


Duello'nun kazandığı yarışı tekrar tekrar izledim. Grup zayıftı. Arkadan iyi sprint atan bir at gelse, geçilecekti. Biraz hantal bir at. Belki uzunda daha iyi koşar. Karataş'ın bindiği Grand Harmony iyi sürat yapıyor, öndeki tempoya da ayak uydurabiliyor. Halis bugün son 200de yine tıkanacak olan Duello'nun altından girer üstünden çıkar bu yarışı alır. 


Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

2.1.7.5.6 // H
2.5 // 3.1.4
6.7.5.13.12.9

4.2.3.1
5 AYBARS // 3
2 GRAND HARMONY BANKO

16.8 TL // 151.2 TL


DİĞER İLLER VE YAZARLARIMIZIN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

1 yorum :

  1. Merhaba aldığınız duyumları da paylaşmanız güzel bol şans.. reklamlara destek arkadaşlar...

    YanıtlaSil