11 Mayıs Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müjdemi isterim, haberin ola. Karşıyakalı Cemo yeğenim izinden döndü. Bugün bana müthiş istihbaratlar verdi. Onun mükemmelliği tartışılmaz. 

Dayım kafada kimse çıkamıyor. En sürprizi de gelebilir en favorisi de. Bunu sana net söyleyememem mümkün. İkinci ayakta herkes Sinan yeğeninin Paramparça edeceğini konuşuyor ama el altından konuşulan birkaç at duydum, haberin ola. Üstün altılı bilginle çıkardığın müthiş bombaların varsa sen de ekle. Üçüncü ayakta her kafadan bir ses çıkıyor. En iyisi oraya topladığım istihbarattan çıkan beş atı da yaz. 

Kadir Tokaçoğlu yeğenine Ağapersen'e yine bin demişler hemen uçak biletini kestirmiş. Kesin kazanırım diyormuş. Çevresindeki yardakçıları sabah makine açılır açılmaz ikilisini, üçlüsünü yapmış. Beşinci ayakta herkes her ne kadar Görkem, Alkım, Golden Ship kombine üçlü yapıp misli bassa da sen yine tetikte ol, Dayım. Son ayakta sana müthiş bankomu veriyorum. Esenkır'ın artık kazanması an meselesi. 

Sağ ol Cemo yeğenim. Üstün istihbarat bilginle sayende cebimiz şişiyor. Yavukluna selam ederim. Ona çiçek al, çikolata al yoksa kafesin kapağını açık görmüş kanarya gibi uçar gider. yavuklunun gönlünü her zaman hoş tut. Paran olmadığında süper teknoloji telefonuma gizli bir mesaj at. Sana vereceğim tutmuş ikili kuponuyla caka sat. 

Sitedeki Sinan Serttaş yeğenimi affetmiş olmam söz konusu. Dün verdiği müthiş İstanbul kurgusu olmasa, onu sayfamdan göndermem an meselesiydi. Her ne kadar sana söylemesem de, bu sırrı kendimden bile saklasam da sayfanın %51'ini üstüme aldığım, gücü kendimde topladığım, tek yetkili olduğum söylentileri doğrudur. Yoksa öbür sitedeki yeğenlerimi bırakmayı kabul etmem mümkün değildi. Yoksa seninle de aramıza kara kediler girebilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

1.3.2.5.4.6.10.11
3.2.8.1 // 14.11.7.12
1.7.9.3.4
2 AĞAPERSEN // 5
4.1.7
6 ESENKIR BANKO

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder