11 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok
İstanbul'da büyük paraya çok yaklaştım. Son ayakta bankom Proxy kaçmak yerine ikinci gitti. İkinci gider diye düşündüğüm Çıksalın'a liderliği verip virajda bileti kesti. Scoutleo'da da yanılmadım. Beşte kaldık. Bursa'da da favori attan yatıp 14 bin lirayı Bay C kaçırdı. O da tebriği hak etti. Kokluyoruz. Dediğim gibi gidiş hattı benim işim. Bu sene birkaç tane büyük para alacağız.

ARSEN LUPEN

Gazibora Khan iki üç gün önce İstanbul'da bankomdu. Koşu kuma alındığında koşmadılar. Şimdi yine çimde koşacak ama gidiş hattı bakımından bakınca bankom değişti. Bu koşuya baktığım zaman Little King geriden güçlü gelir, Oradinario ön taraftan fazla uzak gitmez, Arsen Lupen bekleme yapar, Gazibora Khan öne fazla bulaşmaz, Glen arkalarda yer tutar, Oneandonly geride kalır. Peki kim kaçar? Bana sorarsanız en iddiasız at Oneandonly liderliği alıp farkı da epey açacaktır. Sonlara bir şey kalırsa, tabeladan en iyi yeri almayı hedefler. Diğer atlar kendi stillerinde koşarlar. Yarış böyle giderse ikinciliği Oradinario alır. Arkasında Gazibora Khan, onun arkasında da Glen olur. Biraz geride Arsen Lupen, en arkada da Little King gider. Yarışın son düzlüğünde Oradinario liderliği alırken, Gazibora Khan da dışından atağa kalkar. En içe de Arsen Lupen girer. Bir anda içeriden gelen Arsen Lupen liderliği alırken en dış kulvardan da Little King sprint atar ama bence kazanan Arsen Lupen olur. 

VASILY - AYBARS 

2200 metre çimde koşulacak yarışta Vasily her zaman yaptığı gibi liderliği alacaktır. Made İn Foça onu takibe alırken, hemen yanında da Trustable gidecektir. Arkalarında Lucky Falcon, Halilşah, Aybars ve Monteverde şeklinde safkanlar son 1000 direğine gelirken Trustable Vasily'yi sıkıştırmaya çalışacaktır. Düzlüğe gelindiğinde yavaş yavaş önlere doldurmaya başlayan Aybars düzgün aksiyonlarla Vasily'ye rakip olurken geriden de Monteverde ve Halilşah'ın sprinti başlayacaktır. Bu safkanlar potoya yakın aralarla girer.  

GRAND HARMONY

Yarışın başında liderliği alan Duello kazandığı günkü gibi başladığı şekilde bitirmeye çalışsa da onu koşu boyu gölgesi gibi takip edecek olan Grand Harmony son metrelerde dışından dolanıp hakimiyetine son vererek kazanan olacaktır. Duello geriden gelen atlardan ikinciliği kurtarmak için mücadele eder.Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

7.4.1.2.5 // 9.6.3.8
2.5 // 4
6.5.7.13.12.9.4.14
3 ARSEN LUPEN // 1.4
3.5 //2
2 GRAND HARMONY BANKO

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder