12 Mayıs Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokSerenity muhteşem hazırlıklarla bu yarışa giriyor. Kocakaya da üstüne atladı. İç pistteki 36lık çalışmasında ışıl ışıldı. Bir nefeste bitirebilir. Golden Pass ilk yarışında kazandı ama son metrelerde gördüğüm aksiyonlar uzuncu at aksiyonlarıydı. Karataş faktörüyle yazılmalı. Ran'ın son beşinciliği iyiydi. Düzeldiğinin belirtilerini gördüm. Geçen sene iyi koştuğu yarışlar var. Canoğlum'u Mehmet Kaya idmanda bir denedi ve beğendi. Onun da verdiği ara var ama mesafenin kısa olması bu sorunu ortadan kaldırıyor. 

Afra Tafra beklenilenden kötü koşuyor ama bugün de zayıf bir grup var. Belgian Beauty anasına yakışır bir yarış daha yapamadı. Ramazan üstüne titriyor. Sentetik ikinciliği beğenildi. Çimi daha iyi koşacak. Gods Warrior'un makine çıkışı iyiydi. Farklı orjini var. 1.02 çalışması da güzel. Spectecular Sword ana baba kardeşi Special Sword kadar iyi olacak mı bakalım. İlk koşusunda viraja kadar iyi geldi. Beğendik. Gökhan Karo Kızı'nı kendi çalıştırdı. Grand Duchess ilk yarışında beğenilenlerden.

Amankaya üçüncülüğünde yeşil ışık yaktı. Bugün yarışın süratleneceğini öngörüyorum. Eski günlerdeki gibi bir sprintle ilk grup 1ini kazanabilir. Karataş'a üç aya mal olan Ateşbibi'nin diyetini ödeme zamanı. Halis son beşinciliğinde fazla bunaltmadı. Hedef yarış burası olduğu için düzlüğe çıktığında şöyle bir denedi. İstediğini aldı ki bugün yine bindi.

Mesafe 1200 metre. Copperfield'dan kafayı kim alacak? Bence kimse alamaz. Daha tam hazır değil. Hazır olsa zaten bu mesafede bu grupta %50 üstü AGF çıkar, bültenlerde 200 puan olurdu. Ekürisi de o yüzden koşuyor. Geçen sene de hazırlanması biraz zaman almıştı. Sonra da üst üste grup koşuları topladı. Ekürisi de sprintiyle bu yarışı kazanabilecek bir at. 

Lead Soldier'ın formu fena değil. Ama bu kadar açık ara favori olabileceği bir grup da değil. Kurucu yarış gördü. Babafırat çok daha formda. Babahancı ne kadar farklı bir at olup olmadığını göstermek için koşacak. Bruce Wayne'in dayanılmaz sprinti süratli gidecek yarışta ses getirebilir.

Pancake ha kazandı ha kazanacak derken bugüne geldi. O da iyi orjinli ama maidenden bir türlü çıkamayan atlar furyasına katıldı. Daha önce Tarsus Beyazı vardı benim hatırladığım. Bugün kalabalık koşuda yol bulma sorunu filan olmazsa kazanmasını bekliyorum.

Ran yerine Kalkandereli ilavesi oldu.


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri 

11.1.5.2
1.2.5.14.8.6 // 17.4
1.10
1 COPPERFIELD BANKO
7.6.2.1 // 3
13 PANCAKE // 11.6.2.14


67.2 TL // 112 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder