12 Mayıs Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokTUĞBEY

Ağır kilolu Bilginkadir inadıyla liderliği isterken, Çakırcelep, Batınhan ve Özkara da öndeki yerlerini alırlar ama muhtemel olarak Batınhan Bilginkadir'i bastırıp liderliği alır. Pirsuslu, Tuğbey, Çakırali, Kalaycıkaya, Ünsalmış ve Mahzunkral da takipteki safkanlar olarak yerlerini alırlar. Son viraj dönüldüğü esnada Bilginkadir Batınhan'a bir dur bakalım demeye gelir ve ikisi arasında başa baş bir mücadele başlar. 600 - 400 arasında da Tuğbey gelir ikisini de sollar. Bundan sonra geriden Çakırali, Mahzunkral ve Ünsalmış da sprint atsa da Tuğbey aldığı liderliği kimseye kaptırmadan potoyu geçer. 


HANIMCIM - UÇAN ABLA


Hanımcım ilk yarışındaki gibi liderliği isterken hemen yanına Uçan Abla gelecektir. Bu iki at arasında birincilik gider gelir ama aralarında çok fark olmaz. Bunlara Tannurunkızı da katılır. Önde çok sert bir tempoya girilirken geride Rojin Gülü ve Safkaya dışarıya fazla açılmadan sprintlerini atmak için konumlarını alırlar. İlk defa koşan Bahtiyar Baba da aynı şekilde fırsat kollamaya başlar. Yarışın başladığı gibi iki at arasında noktalanmasını beklesem de bu Araplarda taylara çok güven olmuyor. 

MISS ELENİ


Maktayman her zamanki gibi kaçacak hemen arkasında Kızılşahin, onun da arkasında Miss Eleni şeklinde ilk üç belirlenir. Bunların arkasında Semih Bey, Summer Pictures ve Dublin konumunu alır. Maktayman yüksek tempoyla kaşarken sürekli olarak Kızılşahin'in baskılarını karşılık vermesinden dolayı 800e gelinirken temposunda düşme meydana gelir ve Kızılşahin bu defa liderliği alır. Son 400e yaklaşıldığında ataklarını artıran Miss Eleni rakibinin dışına çıkar ve ikili mücadele nefes kesici bir şekilde başlar. Son 200 metrede bunlara Dublin de bitirici sprintiyle katılmaya çalışır. Benim görüşüm Miss Eleni'nin az farkla da olsa kazanacağı ve ikinciliğin de fotoya kalacağı şeklinde. 

Şansınız bol olsun.


Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri 

7.9.2.4.8
6.9.7.3.1.2.10.11
2 TUĞBEY BANKO
2.3 // 7.5.6
4 MISS ELENİ BANKO
4.6.2.11.1.3.9.7


44.8 TL // 112 TL 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder