12 Mayıs Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 yorum


Bugün Karataş'ın resmi geçidi olmasını bekliyorum. Son İstanbul'da şov yapmıştık. Darısı bugüne bakalım. Beni takip eden kazanır.GOLDEN PASS

İlk yarışında kaçtı bitirdi, 8 boy da fark attı. Bugün Serenity ve Rey varken onlarla temponun içine girmek delilik olur. Ha tayı daha bir kere izledik. Belki de çıkacak, gelebilen yanıma gelsin diyecek yine arka grubu darmaduman edip kazanacak. Ama biz kendi senaryomuzu yazalım. Serenity ve Rey önde tempoyu yükselttikçe yükseltirken Canoğlum peşlerinde olacaktır. Onun arkasında Golden Pass, onun da gerisine de Ran, Dominance, Kalkandereli takılır gelir. Son düzlüğe kadar değişen bir şey olmazken tam viraj dönüldüğü esnada Canoğlum öne çıkmaya çalışır ama Serenity pes etmez. Arkalarından da Karataşlı Golden Pass bastırmaya başlar. Son metrelere kadar üç safkanı izleriz. Tabelanın sonun da Ran girer. 

ATEŞ BİBİ

Falez her zamanki gibi kaçacak. Sanberk, Düşlem, Beyza Sultan arkasından sürüklenirken Patroniçe, Amankaya, Taçser temkinli giderken Ulubaş'la Ateşbibi de arkalarda birbirlerini kollayacaklar. Son düzlüğe gelindiğinde Beyaz Sultan bir hamle yapacak ama etkisi kısa sürecektir. Sanberk de aynı şekilde etkisiz hamleler yapacaktır. Çünkü dışarıdan Amankaya ve Patroniçe birbirini sürüklerken geriden de Ateşbibi ve Ulubaş'ın etkili sprinti olacaktır. Sonlarda Halis Karataş'ın tecrübesiyle Ateşbibi'nin gücü birleşerek sonucu getirirken Amankaya, Patroniçe ve Ulubaş da tabelanın kalan yerlerini kaparlar. 

DEMİRBÜKEN - COPPERFIELD 

1200 metrelik çim koşusunda Copperfield'la Cheri Cheri Lady mahşeri bir tempo yapacaktır. Arkalarında da Ulan Bator olur. Hemen dibine sokulan Demirbüken ve en geride her zamanki gibi Pendragon. Cheri Cheri Lady liderliği bırakmaz ya da Copperfield onu ikincilikte takip edip tempoyu artırmaya zorlar çünkü geriden ekürisi Pendragon'un gelmesini bekleyecek. Ama bizim Demirbüken hele bir de pisti kuru bulursa, son yarışlarındaki şanssızlığını noktalar. Kopup gelecek olan Pendragon'u da unutmayalım. Zaten bu grupta çok fark olmaz. Sonları kafa kafaya biter. 


Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.2.1
2.1.4.6
4.5.6.7.3.2.1
1 GOLDEN PASS // 11.5.10

2.1.14
10 ATEŞ BİBİ BANKO

17.64 TL // 70.56 TL 


2. ALTILI

1 GOLDEN PASS // 11.5.10
2.1.14
10 ATEŞ BİBİ BANKO
2.4 // 3.5
6.7.1.2.3
13.5.2.4.1.19.11.10


16.8 TL // 134.4 TL 
2 yorum :