13 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1 yorum


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir bomba bankom var, haberin ola. Onun ismi bana düşmanlarımı hatırlatıyor. Hepsinin arkamdan konuşup karşımda kıvırmaları gözümün önüne geliyor. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gizli arama almadım. Onun üstün istihbarat bilgisi bile bu bülteni çözmeye yetmedi. İş başa düştü anlayacağın. 

Bana bak yeğenim müthiş bomba bankom Kıvraktay'ın adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdım. Oraya da gizli bir not yazdım ''Nalko ilk koşusunda banko yaz keyfine bak. Kahveni yudumlarken caka sat'' Görüyorsun yeğenim süper takipçiyim. 

Sitedeki yeğenlerimden Sinan Serttaş'ın müthiş favori bankosu Bessey'i ufakçılar tek atsın. Her ne kadar ona güvenim sonsuz olsa da bugünkü bankosunu gözümün tutmadığı, orada mayın dedektörlerimin tespit ettiği patlamaya hazır bombalarım olduğu söylentileri doğrudur. 

Çaykur Rıza teravih namazından sonra taş konken turnuvası yapacak. Sahura kadar vakit geçirip emekli takımını söğüşlemem söz konusu olabilir. Caminin imamı da hastalanmış. Cemaat namazı kıldırmam için kapıma dayandı. Üstün din kültürü bilgimle bütün duaları ezbere bilmem mümkün. 

Haydi bakalım yeğenim bugün sayemde cebin şişecek gibi duruyor. Şimdi iftardan önce zengin olman an meselesi. Doğru ganyana koşup üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yatırdıktan sonra müsveddeyi imha et. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

3.2.4.9.1.8
2 BESSEY // 6.3.9
4.1.12.2.9
7 KIVRAKTAY BANKO
4.11.7
4.5.1.7.2.3


37.8 TL // 151.2 TL 


1 yorum :