15 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokNasılsın yeğenim, iyi misin? Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın. Sinan Serttaş yeğenim de tango yapıyor, onunla da dans olmaz. İlk zamanlar ona çok kızmıştım ama sonra müthiş altılı kurgularını görünce ona olan hayranlığımı gizleyemedim. 


Sen ne yapıyorsun Sinan yeğenim? Süper yorumlarını kahvedekilere okuduğumda hepsinin ağzı açık kalıyor. Senin bana çalışman herkesi şok ediyor. Gücümü bir kez daha anladılar. Çaykur Rıza senin telefonunu vermem ayaklarıma kapanıp yalvarıyor. Emekli takımı senden müthiş kurgunu vermediğin günler banko almam için bana rüşvet teklif ediyor. Aferin yeğenim mükemmelliğinin tartışılmasına izin verme. Senin de doğanda benim gibi kıskanılmak var, haberin ola. 

Bakıyorum da bugün müthiş bankom Bağlam koşuyor. Onun Müslüm Çelik yeğenimle neler yaptığını dün gibi hatırlıyorum. Bugün de geçilmemesi söz konusu ama sana vereceğim dinamit lokumlarını da iyi kullan. Sinan Serttaç yeğenimin müthiş bankosu Kayı Ovası'nı da ufakçılar tek atsın. 

Son ayağa şöyle bir baktım da yeğen bomba bankom Dirty Girl'ün geçilmesi mümkün değil. Gökhan Kocakaya yeğenim dün iftarını açarken yanındaki yardakçılarına dönüp ''Yarın kirli kızla kazanmam an meselesi. Hepiniz tutmuş üçlü, ikili kuponlarınızı yapıp cebinizi şişirin. Bayramda benden harçlık istememenizi istemem mümkün'' demiş. Onun kriptolu mesajını çözen Sümen kod adlı garson yeğenim Bilal süper teknoloji telefonuma attığı gizli mesajda çok heyecanlıydı. Dayım dedi, dersin.

Haydi bakalım yeğenim doğru ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu oyna. Daha sana Dürbün Necdet'ten aldığım, Urfalı köy ağalarının tezgahını yıkmayı planladığım müthiş Elazığ kurgumu vereceğim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

4 BAĞLAM // 1.8.9.3.2.5.6
2.3.1.9.10
1.2.7.5
1.3 // 2.7
1 KAYI OVASI // 4.5

3 DIRTY GIRL BANKO

2.8 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder