15 Mayıs Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokDün Ankara'da yine nokta atışlarımla kendime geldim. Bankom kazandı ve kalan dört ayakta analizini yazdığım iki attan biri birinci geldi. Daha bunlar kötü günlerim yeni yeni havaya giriyorum. Erken yattım, sahurda kalktım ve işe koyuldum. Zinde kafayla çok güzel bir İstanbul çıkardım. 

ÇALTEPE - BENHALİL

Koşunun başlamasıyla beraber liderliği almak isteyecek olan Mazlumzülfikar olacak ve başaracak. Arkasında Mira Mira, Karagülbeyi, Amasyalı, Özbatu ve Sıkıntı Yok giderken daha sonra Çaltepe, Benhalil ve Sakalaydın arkada birbirini kolluyor olacak. Son viraj dönülürken önce Sıkıntı Yok ön tarafa gelecek ve ardından Çaltepe'yi izleyeceğiz. Bence Çaltepe ondan kurtulacak ve sonlarda güçlü gelen Benhalil'e direnmeye çalışacak. 

AFRİKAANDER- ALTEPE 

Afrikaander bakalım bugün bu kilosuyla kafayı alıp yine çıktığı gibi bitirebilecek mi. Umutlu ve Kazdağı da liderlik için en az onun kadar inat eden atlar. Eğer düşündüğümüz kadar kuvvetli bir atsa, çıktığı gibi bitirir. Yok, Umutlu ve Kazdağı'ndan liderliği alamaz da çekişmeye girerse, sprinter Altepe bu işi bitirir.

NIPPON - ALWAYS PERFECT

Love Again yine liderliği alır. Peşine Cat Girl takılır. Onun arkasında Princess Nil, sonra Simaykoç sonra Always Perfect ve Nippon sıralanır. Love Again virajda Cat Girl'ün baskılarıyla yorulurken Princess Nil önlere akar. Sonra Simaykoç saldırılarına başlarken bu arada Always Perfect de çoktan ön tarafa gelmiştir. Nippon da sprintini sona saklayıp 200 metre geçilirken arkalardan freni patlamış çöp kamyonu gibi gelir ve ne var ne yoksa toplar gibi geliyor. 

KAYI OVASI

Cihangir Koşusu'nu fotoda kaybeden Kayı Ovası için lafı dolandırmaya gerek yok. Semerkant'la Neyzen önde 800 metre birbirini tüketir. 600de Karaderviş, 400de de King Mage kendini gösterir ama asıl yarış son 200de başlar. Liderliği alan Kayı Ovası'yla Furi arasında yaşanan çekişmenin kazananı Kayı Ovası olacaktır. 

Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

2.3.4.1.6.8.5.11
3.2 // 10
1.2 // 6.3
1.3
1 KAYI OVASI BANKO

6.9.12.7.11.2.4.5.3

40.32 TL  // 120.96 TL 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder