16 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

5 yorum

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularım çok kötü gidiyor. İnzivaya çekilmem an meselesi. 

Bakıyorum da müthiş bankom Bitcoin koşuyor. Yeğen bu Bitcoin çok pahalıymış. Kenara 1000 bitcoin gaymesi mi atsam diye düşünüyorum. Kefen paramdan yaptırmam söz konusu olabilir mi? Araştır bana gizli bir mesaj at. Sayfamda bekliyorum. 

Sana geçen gün banko verdiğim müthiş Mavidalga bankoma bak yeğen. Yine leblebi gibi rakiplerini bulmuş. Onun geçilmesi Osmanlı.'nın savaş kaybetmesine benzer. Yanına at yazmam için kafama silah dayayıp iki el havaya ateş açtıktan sonra cebime de 1000 bitcoin gaymesi koymaları lazım. 

Her ne kadar Elazığ'da iki bankosu resital yapsa da Dürbün Necdet'e üç gün kafa izni erdiğim söylentileri doğrudur. Müthiş bankolarının ikisi gelse biri gelmiyor; beni rezil ediyor. Geri döndüğünde de verdikleri kötü koşarsa, arama mesafe koymam söz konusu olabilir. 

İftar var yeğen iftar. Mahalliye geleneksel iftarımı vermem mümkün. 10.000 kişilik yemek siparişini verdim. Fırkalardan sandalye masa gelecek. Bir tane de kürsü kurdurmam söz konusu olabilir. Konuşma yapmak isteyen fırka reisleri cebimi şişirecek. 

Yancı Hikmet'le Erkete Orhan yeğenim benim için çalışmalarını yapıyor. Mahalle takımı da harekete geçti. Herkese davetiye yollandı. Bir tek Büllük Adnan'la, Çarkıfelek Kemal davetli değil. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

3.6.5.1.10
2.9.13.4
8.4.1.2.5.3.6.9.7
1 BITCOIN // 2
2 MAVİDALGA BANKO
15.6.11.8.17

63 TL // 126 TL 

5 yorum :