17 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

1 yorum

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda çok yorgunum. Dün 10.000 kişiye iftar verdim. 50.000 gaymem gitti ama fırkaların reislerinden 60.000 gayme topladım. Anlayacağın 10.000 gayme kârım var. Onunla da mahalledeki yetimlere üst baş almayı düşünmem söz konusu. Hayırseverliğim en çok takdir edilen yönümdür. Zenginden alıp fakire veriyorum yeğen. Halk kahramanı olmam mümkün. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenim bana yaptığı gizli aramada ''Nalkapon Dayım sana üç müthiş bankom var, haberin ola. İlk koşudaki İzbırak piste izini bırakacak bir at. Padokta onu gördüğümde keyfi yerindeydi. İki ayağının üstüne dikilmiş, bir elinde kürdan, bir eli padok demirlerine yaslanmış, bacaklarını da çapraz yapmıştı. Geriye doğru kendini verip rakiplerinin galobunu izliyor, seyisine notlar aldırıyordu. Anladığım kadarıyla bu yarışı kazanmayı planlıyor. İkinci koşuda Beyzayar da fişek gibi. O da galobunu yapıp İzbırak'ın yanına gitti. Beraber su içip sohbet ettiler. Seyislerinin cebini şişirmek için bir anlaşma yaptılar. Çifte bitirmeyi düşünüyorlar. Beyzayar sonra Bogota'nın yanına gitti. Onunla da küçük bir pazarlık yaptılar. Her şey ona bağlı, kontrolü eline geçirmiş durumda. Ama Dayı son anda gördüğüm Azant da ekürisi Izbırak'ın yanına gidip Beyzayar'ın ne söylediğini öğrenmeye çalıştı. Sonra da Akın Sözen'le gizli bir görüşme yaptı. Biliyorsun Bogota'ya da Akın biniyor. Her an her şey olabilir. Sen buraya ikisini yaz.'' dedi. Seninle gurur duyuyorum Sülo yeğenim, gözlerinden öperim. 

Görüyorsun yeğenim istihbaratım çok kuvvetli. Sana bir de müjdem var. Bundan sonra Dürbün Necdet'e sayfamda şans vermem söz konusu. Müthiş Elazığ, Urfa kurgularını sana vermesi için ona özel izin çıkardım. Eğer sayfamı güçlendirirse, belki Adana'da da üstün istihbarat bilgisiyle çıkardığı müthiş kurgularını verebilir. Yoksa bana çalışıp popülerliğimi artırmaya devam eder. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4 İZBIRAK BANKO
4 BEYZAYAR // 1
1 BOGOTA BANKO
3.5.2.6.1.4
2.6.4.3.10.9 // 1.8.5.7
8.1.2.7.6.11.13.10.9.4.5.3.14.12

35.28 TL // 117.6 TL 

1 yorum :

  1. Emeğine sağlık dayııı.
    Yarına bekliyorum güzel bir kurgu inşaallah

    YanıtlaSil