En Son

Post Top Ad

17 Mayıs 2019 Cuma

17 Mayıs Sinan Sertaç Bursa At Yarışı TahminleriDün hem İzmir'de hem de Ankara'da kendime inanamadım. Haydi İzmir neyse de Ankara'yı bulamıyorsam, tası tarağı toplayıp memlekete yerleşmem lazım. Kendime bir şans daha verdim. Benim gibi adam bu oyunları nasıl bulamıyor anlayamıyorum. Sorumluluk sırtımda yük. Oyunuma binlerce kişi giriyor. Şımardan işimi yapmaya çalışıyorum. Kendimi göstermek için hedefim 20-30 binlik bir altılı bulmak. Bana güvenin; yakında banka hesapları kabaracak. 

BABAMEDET

Sen ne güzel atsın be Babamedet. İlk yarışını gözlerimi pörtleterek seyrettim. Son düzlükte nitroya bağladı. Ne diyeyim ne anlatayım. Bunlara da geçilirsen, biz bu işi bırakalım aslanım. Bugün de koşu başladığında liderliği alırsın, her metrede farkı açar, düzlükte nitroya bağlar ve kazanırsın. 

KEEP LOOKİNG 


Son yarışında en içe girdi, hata yaptı. Bu maiden yarışlarda şöyle koşulur, böyle geçilir diyemiyorum ama bu at yine arkalarda bekleyip son metrelerde yapacağı sprintle kazanır diye düşünüyorum. Bunun annesi çok iyi at, ilk koştuğunda  ekmeğini yemiştim. Sonra da bir daha yarış filan kazanamadı zaten. Bu çocuk da iyi  at biniyor, takip ediyorum. 

MISAE - WASAHOF - BURAKŞAH

Misae koşu başladığında liderliği ister ama burada Win For Me, Mc Gregor gibi atlar da var. Canı sıkılırsa, Yılmazhan da kaçar. O yüzden yarışın önde kime kalacağı Misae için önemli. Ama yine de ön grupta olacaktır. Bunları As De Cour, Baba Muzo, Ray Of Sunshine, Burakşah takip ederken Wasahof en geride bekler. Viraja doğru As De Cour önlere akmaya başlarken Yılmazhan ve Misar de önde olur. Mc Gregor tükenir, Win For Me de bir yerden sonra kopar. Burakşah da son 300de ön tarafa doğru gelirken hazırlığını yapan Wasahof da son 200ü bekler. Son metrelerde Misae, Wasahof ve Burakşah kafa kafaya giderek birbirini geçmeye çalışır. Başka da at aralarına girmez. 

ARTS MAN


Su aygırı Bursa'da koşuyor. Tank maşallah tank. Dokuzağaç yarış başlar başlamaz liderliği alır. Arts Man hiç acele etmez, nasıl olsa pili bitecek olan Dokuzağaç'la didişmenin de kimseye faydası yok. Yanlarında İrristible,  arkalarında Şahinbey, Trevi Fountain ve en geride Rekuva, Village Hoof, Urla Karası. Son 800e doğru Tokaçoğlu bir iki teşvikle Dokuzağaç'ın yanına gelir, bu kadar oyun yeter, deyip liderliği alır ve biraz da arayı açar. Düzlükte de artırarak devam eder. Sonlarda geriden Rekuva, Village Hoof, Urla Karası bir arada lokomotif olan Arts Man'in vagonları gibi peşine takılıp tabeladan en iyi yeri kurtarmaya çalışırlar.  

Çıkmadan önce şu kardeşinizin çabalarını görmezden gelmeyin. Herkese bol şans. 


Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

4.2.8.6.3.12
1.2.3.4.7.8

1 BABAMEDET BANKO
2.3.5.8.1.11.6.4.12.13.9
3 KEEP LOOKİNG // 11

9.4.2

75.6 TL // 151.2 TL 


2.3.5.8.1.11.6.4.12.13.9
3 KEEP LOOKİNG // 11

9.4.2
1.3.2.4
1 ARTSMAN BANKO
3.1.6.7.12.9.4.13


67.2 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar