17 Mayıs Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Nalkapon Dayı birinci altılının şifresini çözmüş. Onun lafının üstüne laf söylemek haddimiz değil. Gücü tartışılmaz. Ellerinden öperim. Biz ikinci altılıya bakalım.

Gidiş hattı okuduğumuz kadar orjinden de anlarız. Şartlı yarışlarda cımbızla çekip çıkardım iyi orjinleri. Benim adım gidişat uzmanı Sinan Sertaçsa eğer, ilk ayak üç at, beşinci ayak iki at dışına çıkmaz. 

FİNESSE

Corcovado her zamanki gibi koşu başladığında liderliği alacaktır. Arkasında Finesse onu takip ederken Mister Görkem, Victory İs ours, Oğlum Berat ve Zafer Ateşi şeklinde bir dizilim olacaktır. Son 1000 metreye kadar böyle gelinirken Finesse aradaki farkı ufak ufak kapatmaya başlayacak ve Victory İs Ours da ön tarafa doğru akacaktır. Bu sırada Mister Görkem de önlere doldurur. Finesse son 600de Corcovado'nun yanına gelir ve liderliği ister. Bu sırada artık Mister Görkem ve Victory İs Ours'un atakları da başlarken geride Zafer Ateşi ve Oğlum Berat da sprintine hazırlanır. Oğlum Berat içeriden, Zafer Ateşi dışarıdan saldırılarına başlar. Finesse de liderliği almıştır artık. Artık buradan sonra dört tane güçlü atın kuvvetli sprintlerine cevap vere vere fotoya süzülmesini bekliyorum. 
Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.2.3
6.4.2.1.13.11.7.5
1.7.6.4.3.2
1 FİNESSE BANKO
4.6
1.2.12.13.10.3

120.96 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder