18 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı TahminleriŞov var yeğen şov! Dün sana verdiğim müthiş İstanbul kurgumla resital yaptım resital. Daha üçüncü koşu bittiğinde altılıyı yakalayıp ganyanda caka sattığını biliyorum. Sana bugün 9 müthiş banko vermem mümkün ama içlerinden en çok Özcan yeğenimin bindiği Bodyguard Hero'yla Ahdar'a güvendiğim söylentileri de doğrudur. 

Dürbün Necdet bugün müthiş hazırlanmış. Bana yaptığı gizli aramada ''Nalko bugün bütün ayaklarda bir tane bankom var ama bu top secret bilgi aramızda kalsın. Sadece sitedeki yeğenlerin, sen bir de ben bilsek yeter. Tevziyenin bölünmesini istemeyiz değil mi?'' dedi. Ona itimadım sonsuz. Mükemmelliği tartışılmaz. Üstün istihbarat bilgisinin tartışılması hiç hoşuma gitmiyor. 

Dünkü müthiş bankolarımın resitali bugün bütün gözleri üstüme çevirdi. Ağzımdan çıkacak bir söze bakan yüz bin yeğenim var. Verdiğim müthiş bankoların hepsinin de en çok yazılan atlar olacağını biliyorum. Yeğenlerimin etrafına toplanan yardakçıları benim müthiş kurgularıma bakmıyor gibi yapıp el altından kupon dolduruyor. 

Haydi bakalım yeğen üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Ankara kurgumu hemen oyna. Sonra da müsveddeyi yok edip son teknoloji telefonunu kapat. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

2 LUCKY FALCON // 3.1.6
1 AHDAR BANKO
2 DERRÜŞ // 6.5.1.7 
1 DERİNMAVİ // 6.2.5
10 YUTANGİRDAP // 5.7.3
1 ALKANDROS // 10.6.2

89.6 TL 

2. ALTILI

1 DERİNMAVİ // 6.2.5
10 YUTANGİRDAP // 5.7.3
1 ALKANDROS // 10.6.2
2 BESSEY // 6.1.3.4

8 BODYGUARD HERO BANKO
12 CANSUYUM // 1.5.10.11.9

134.4 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.