18 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok


Yine kendime inanamadığım bir Bursa programı oldu. Üç bankom da kazandı ama Keep Looking'in yanına bir at daha yazınca her şey alt üst oldu. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç'a yakışmayan hareketler yapıyorum. Ben bu namı alana kadar kaç fırın ekmek yedim ama şimdi hakkını veremiyorum. Beşte kalmak benim için başarı sayılmaz. Ben büyük ikramiyelerin adamıyım. Orada o atı yıkmasam iki altılıyı da bulacaktım. Benim adım da Sinan Sertaçsa büyük ikramiye çok yakınımızda. 

DERİNMAVİKoşu başlar başlamaz önde bir kargaşa olacak. İnficar, Neşvan, Şimşekberk liderliği isteyen atlar olacaklar. Bence liderlik de Şimşekberk'e kalacak. Derinmavi bunların arkasında giderken Zekioğlum ve Karadağlı da onları takip edecek. En arkada da startta bir iki boy kalan Asrasyad olacak. Düzlüğe doğru gelinirken Neşvan iyice yaklaştığı Şimşekberk'e rahatsızlık vermeye başlayacak. Zekioğlum da viraj dönülürken ortalardan öne gelecek. Son 600 metrede önde bu üç at varken İnficar da onlara katılacak. İçeriden de Derinmavi yürüyecek. Bu atlardan İnficar, Şimşekberk ve Derinmavi diğerlerinden koparken, baştan beri en geride kalıp enerjisi dolu olan Asrasyad'ın sprinti görülecek. Derinmavi'nin gücünü ortaya sürüp kazanmasını bekliyorum.


YUTANGİRDAP

Yutangirdap yine starttan çok iyi çıkıp bu defa liderliği de alacak. Geçen sefer yağan yağmur işi bozmuştu. Bu maiden yarışlarda bazen çılgınlık yapıp deli gibi kaçan atlar da oluyor. Bunu bilemeyiz. Öyle olursa ikinci kalır. Ama bence bugün her şeyini ortaya koyup aldığı liderliği kimseye vermeyecek ve bütün rakiplerini girdap gibi yutacağa benziyor. İzleyip göreceğiz. Kötü koşarsa, emniyet lastiklerimden biri kazanır zaten.

ALKANDROS


Matbaacı, Madenci, Ateşin Kanatları ve Bold Boy koşu başladığında tempoyu yükseltecekler ve içlerinden bence Bold Boy hakim gelecek. Arkasına üç rakibini takarken, The Black Stallion da bunları takipçisi olacak. Gerisinde Kuzey Kafkasyalı, Kephipsos, Cara Vaggio giderken geride de Lucid ve Alkandros olacak. Viraja doğru The Black Stallion liderliği kapmaya çalışacak. Kuzey Kafkasyalı da ona katılacak. Bold Boy pes etmeyecek. Son 400e böyle gelinirken arkalardan Lucid'in onun da gerisinden Alkandros'un sprinti başlayacak. Son metrelerde rüzgar gibi esen Alkandros tam fotoya yaklaşırken bütün rakiplerini geçerek koşuyu kazanacak. 

Bugün adının üstüne tıklayıp Orhan Veli'nin sevdiğine yazdığı altılı tüyosunu okuyalım. Herkese bol şans. Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.1.3.6.7 
13.1.12.10.8.3
2.1.5.7.6
1 DERİNMAVİ // 5.6
10 YUTANGİRDAP // 7.5.3
1 ALKANDROS BANKO

10.5 TL // 126 TL 

2. ALTILI

1 DERİNMAVİ // 5.6
10 YUTANGİRDAP // 7.5.3
1 ALKANDROS BANKO
2.1.6.7.5.9
8.10.3.2.1.5
12.1.11.10

10.08 TL // 120.96 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder