Maşallah İstanbul'a bankoyla başladım. Adana'da da kendime güveniyorum.

ÇİÇEK ÖMER


Son yarışında pistin durumu iyi değildi. Dış kulvara çıkınca temposunu da avantajını da kaybetti. Sonlarda iyi geldi, ikinci oldu. Samet Erkuş gibi hatalar yapmadan İsmail Göçer abim tek rakibi gördüğüm Rojin Gülü'ne son 300 metrede el sallayıp bugün bizi bu atla sevindirir.

ALÇİNİM

İndigo Boy'la Red Horse yarış başladığında en önde buluşur. Bu iki son 400 metreye kadar birbirini yerken dördüncü gittiği yarışta en dışa çıkan Alçinim fırtına gibi gelip ikisini de sollar. Ekürilerin taarruzuna da karşılık verebilirse bu yarışı kazanır. 

ALTIN KOP

Bugün çerez gibi atları bulmuş maşallah. Klaus liderliği isterse verir. Nasıl olsa son düzlüğe doğru onu geçmesi zor olmaz. Diğer atlar için de yarışın temposuna bakıldığında düşük olduğunu görüyorum. Klaus, Altınkop, Bumerang, Solar Energy şeklinde başlayan yarış; Altınkop, Bumerang, Klaus, Solar Energy ve Best Of Hazal olarak tamamlanır. Bize para lazım olduğundan geniş oynadığım kuponlarda yıkıyoruz. SOLID BROTHERS //  ÖZÜN

Rotabelli, Namtar, Cracker Baby yarış başladığında öndeki tempoyu artıracaklar. Arkalarında My Sweety Boy, Solid Brothers, Basralı, See You Again ve Özün sıralanacak. Yarışın son 600 metresinde Solid Brothers gelirken en dıştan da Özün saldıracak ama bu yarışta her şey olabilir. Hislerim sürpriz olacağını söylüyor.

YETİM AHMET

Starbir, Döver, Lokomotif yarışa hızlı başlarken arkalarında Reber ve Mavi Mungan olacaktır. Onların da gerisinde Yırtlaz giderken, Hünkaroğlu ve Alişirinoğlu da onu takip eder. En gerilerde de Yetim Ahmet son 300 metredeki sprintine hazırlanmak için beklemeye koyulur. Lokomotif liderliğini 800e kadar korur ama buradan sonra Starbir ve Döver onu sıkıştırmaya başlar. Dışlarına Mavi Mungan çıkarken, onun içine de Reber gelir. Reber ve inatçı Döverin çekişmesi başlarken son 200den sonra sprintine hız kazandıran Yetim Ahmet en dışta kendini gösterir. 

ŞANSLI ÇOCUK - YOUNG BOY

Liderliği Bartolomeo alırken onu Young Boy ve El Rapido takibe başlar. Denizhanbey, Şanslı Çocuk ve Hopa Fırtınası da verdiğim sırayla en geride beklemeye koyulan atlar olur. Son viraja doğru Young Boy ve El Rapido ikisi birden gelir ve Bartolomeo'nun liderliğni noktalarlar. Bu sırada Denizhanbey de önlere akmıştır. Düzlükte üç at arasında bir çekişme yaşanırken Young Boy az da olsa rakiplerine üstündür ama bu defa da dışından gelen Şanslı Çocuk'un güçlü sprintine karşı koymaya çalışır. 

VASILY 

Çok peşi sıra koştu ama yine de güveniyorum. Yarış başladığında her zamanki gibi liderliği alır. Peşine Com Lider takılırken, Feveran ve Sour Times onları takip eder. Arkalarında Glen, Yosun Sultan, İtabellus ve Kara Arda en geride de Little King olur. Vasily başta aldığı liderliği düzlüğe kadar korur ve düzlükte bariyer dibini içeriden gelecek Glen'e karartır. Dışarıdan gelecek Little King için de tempo istediği gibi yükselmeyeceğinden sonlarda ikinciliği Glen'en almaya çalışır. 

Abilerim reklamları unutmayın aman diyeyim. Herkese bol şans. Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.12.1.11.6
4 ALÇİNİM BANKO
1 ALTINKOP // 5

3.4.1.11.7.12.2.10.5
1.3.9.4.2 // 6.5.7
1.2.3

47.25 TL // 151.2 TL 

2. ALTILI

3.4.1.11.7.12.2.10.5
1.3.9.4.2 // 6.5.7
1.2.3

1.3
2 VASILY BANKO
4.2.15 // 13.12.11


56.7 TL // 151.2 TL