20 Mayıs Dürbün Necdet Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri


Nalko bana sayfasında yer verdi. İsmim başka olsa da onun bana seslendiği mahlası kullanacağım. ''Dürbün sen bundan sonra Urfa'yı Elazığ'ı ver, ben diğer hipodromlarda resital yapıyorum. Benim kadar olmasa da Sinan Sertaç yeğenim de bir şeyler yapmaya çalışıyor. Sayemde popülerliği arttı. Seni de meşhur etmem an meselesi.'' dedi. Eksik olmasın. %51 hissesini ele geçirdiği bu sayfada hepimizin amacı ona kazandırmak, size kazandırmak. Herkes kazansın, herkes mutlu olsun. Mutluluk kolay kazanılmıyor. Elinizde varsa kıymetini bilin.

Gelelim bugüne, içeride birkaç eski dosttan aldığım duyumları size vereyim. Her zaman haklı çıkmıyorlar ama bazen de cüzdanı kabartmamızı sağlıyorlar. En çok kendi bildiğinize güvenin. Gerçi insan bu çağda kendisine bile güvenemiyor bazen. 

İlk ayakta Despot'la Yeşiltaş iyi yemlenmişler. Dört ilde 11 yarış kazanan Yeşiltaş geri dönebilir. İkinci ayakla ilgili bir şey duymadım. Kendi seçtiklerimden 8 at var. Üçüncü ayak Gece Mavisi artık bir yarış kazanır diyorlar. Duke Of Kent de dördüncü ayak için bankom. Bunlara güveniliyor. Beşinci ayakta İts My Life'la My Only Love'a dikkat. Son ayaktaki Kral Şövalye çok iyi duruma gelmiş, kazanacak duruma getirmişler öyle koşuyorlar. 

Bugün bismillah dedik. Bankolar oturursa altılı cebimizde. Şans yanınızda, kazanç kapınızda olsun. Nalkapon'un dediğine göre site parasızmış reklamlardan bir şeyler geliyor öyle idare ediliyormuş. Göz ardı etmeyin. Esen kalın. Dürbün Necdet Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri 

5.10.8.2.3.4 // 12.11
7.2.10.12.3.8.9.1
8 GECE MAVİSİ BANKO
2 DUKE OF KENT BANKO
4.9.5.1 // 3.6
4.3.11.9.2 // 7.6.1

48 TL // 153.6 TL 


Yorum Gönderme

1 Yorumlar