21 Mayıs Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri (YAKALADI)

Hiç yorum yok

İlk ayakta koşan Bulut iyi hazırlıklara sahip. 1200 metrede 1.02 / 1.15 rahat yaptığı galobun sonlarında kolaymış. Akın da form yakalayan jokeylerden, taylarda iyi biniyor. Başlangıç ayağında böyle bir riskle giriş yapılabilir. No Way Out da benzer hazırlıklara sahip. İlk ayağın sürpriz atı da orjinini koşsa yeter denilen Blackboard'dan bekleniyor.

Allora çimi buldu. İkinci olduğu gün çim pist kuma alınmasaydı büyük sürpriz bekleniyordu. Kum oldu ama yine de sona kadar gidip ikinci oldu. Ayhan atla yakından alakadar. Şüşü'nün 2200deki ikinciliğinde istenilen alındı. Şimdi yine aynı mesafede koşacak. Özcan'ın yarış sonrası raporu da olumlu. Ananiashvili için umutlar fazla ama daha tam hazır değil, kendini bulamadı deniliyor. Karataş da atı bir görmek istemiş. 

Pissca bugün 52 kiloyla koşuyor. Çok inatçı, karakterli, kazanmaya odaklı bir at. Hiç pes etmeyen bir tarafı var. 46 gündür koşmasa da bu sürede her zaman çalışmalarıyla pistteydi. Ankara'nın kumuna da daha uyum sağlayacaktır. Hışman Çizik de atı istedi ve aldı. Çıktığı gibi bitirecektir. 

Sinan Sertaç kardeşim Ankara'da çok at yazdığım ayakları harikulade analizlerle anlatmış. Neredeyse de aynı atları yazmışız. Bundan ötürü ben o ayaklarda susma hakkımı kullandım. Şansınız bol olsun.Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

1 BULUT // 4.8
11.1.9.6.3.7
2.9.3
6 PISSCA BANKO

1.7.6.3.5
3.6.4.5.2.1.7.10


50.4 TL // 151.2 TL


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder