En Son

Post Top Ad

21 Mayıs 2019 Salı

21 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

BULUT


Yaptığım incelemeler bu atı banko gösteriyor. Orjini güzel, çalışmaları güzel, kendi güzel bembeyaz ismi gibi at maşallah pamuk gibi. Çok sevdim bu atı. Akın Sözen'le en dışarıdan başlayacağı yarışta çabucak ön tarafa gelirse kimse geçemez. Bir nevi zar atacağız. İlk yarışında dış start istendiyse bir sorun vardır ama içimden bir ses bana dedi ki yanına sakın at yazma. İlk ayaktan alırım ben riskimi. 

WIN BY ME - LA PREGRINA - VARANEFE 

Always Forth liderliği yine kimseye bırakmaz. Arkasına Salazar ve Win By Me takılır. Siempre Ganador, Torcularis takip ederken diğer atlar gerilerinde sıralanır. Son 1000 geçilirken Salazar öne akar ve liderliği ister. Always Forth direnir. Son 600 metreye doğru Win By Me de onlara katılır. Bu sırada Varanefe dışa açılıp sprintine hazırlanırken onun da dışına Lapregrina çıkacaktır. Yarışın son metrelerinin Win By Me, La Pregrina ve Varanefe arasında geçmesini beklesem de çok sürpriz bir at da gelebilir. 

ALLORA - ANANIASHVILI - ASHERA


Allora geçen defa ki liderliği alır. Arkasında Şüşü, onun da arkasında Jessamine varken Hanzade Sultan, No Drama, Spark Dancer ve Annaniashvili onların gerisinde gider. En geride de Ashera olur. Yarış içinde Şüşü liderliği istese de Allora onun saldırılarına direnir. Jessamine temposunu kaybederken son 400 metrede gerilerde Annaniashvili'nin sprinti başlar. Son metrelere kadar Allora'nın ona direnmeye çalışacağı bir yarış olur. Ashera da güçlü sprint atacaktır ama onları geçebilir mi bilmiyorum.


PISSCA  - LET HER GO 


Pissca hafif kilosuyla liderliği kimseye bırakmaz. Talia Hanım ve Kırdere onu takibe alırlar. Allessandra ve Rumet arkalarında yer alırken My Titanium ve Let Her Go gerilerinde olur. Viraja gelindiğinde Talia Hanım ve Kırdere Pissca'yı sıkıştırsa da o hafif kilosuyla onları devre dışı bırakıp geriden gelecek olan Let her Go'yu beklemeye koyulur. Bana göre ona da pes etmez ama korkmuyor değilim. 

SATANHAN - AMANKAYA - MONTEGO


İnanlım liderliği kimseye vermez. Satanhan hemen arkasında pozisyonunu alır. Arkasında Alderamin, onun arkasında Gustav, gerisinde Montego sonra Yükselim ve en geride de Amankaya olur. Viraja doğru artık Alderamin'le Gustav ufak ufak İnanlım'ın hükmüne son vermek için önlere yağ gibi akarken, Satanhan çoktan onun dışında pozisyon almış olur. Düzlüğe dördü ip gibi dizilerek çıkar. Saldırılar artar, savaş ateşlenir derken gerilerden Montego, onun da arkasından Amankaya ipini koparıp gelmeye başlar. Sonlarda diğer rakiplerden kurtulan Satanhan bu iki atın sprintini karşılamak için göğsünü gerecektir. 

TAŞRALI - KASMANBEY - BİNBİR - YAKUTİYE 


Agah liderliği alacaktır. Arkasında Buzul, Binbir ve Albunea giderken Kasmanbey ve Gezegen onları takip eder. Biraz geride Yakutiye, onun arkasında da Taşralı, Özdamar ve Acıdilli Fatih sıralanır. Agah'ın liderliği devam ederken Binbir ve Kasmanbey onun dışına dolanır. Bu üç safkan Son 300 metreye beraber girerken Buzul da hafif kilosuyla onlara çoktan katılmıştır. Bu defa geriden Taşralı ve Yakutiye'nin sprinti başlayacaktır. Acıdilli Fatih de saldırsa da onun çok etkili olacağını sanmıyorum. Taşralı ve Kasmanbey arasında geçmesini beklediğim son metrelerde içeriden Binbir ve dışarıdan Yakutiye de onlara katılmaya çalışır. Belki Agah da bu denklikteki grupta pes etmez.


Abilerim akşama kadar bir gözüm sitede bir gözüm reklamda kaç kişi girmiş kaç kişiden destek almışım diye bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Ha gayret abilerim siz isterseniz olacak bu iş. Kardeşinizin yüzünü de bir güldürün. Akşam Kocaeli altılım da olacak, ona da bakıverin. Bol şans hepinize. 

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç 


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

1 BULUT BANKO
3.8.11 // 1.5.7.6
2.3.4 // 1
6 PISSCA // 3
1.7.6 // 3.5
3.1.2.5.4 // 7.10

9.45 TL // 137.2 TL 

11 yorum:

 1. Süpersin kardeş dün bursanın ilk altılısında aldık parayı allah razı olsun

  YanıtlaSil
 2. Hep destek tam destek ..merak etme herşey güzel olacak

  YanıtlaSil
 3. Lütfen Bana 5 Li Ganyan yaparmışsınız SAYGILAR. ÇOK RİCA EDİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM

  YanıtlaSil
 4. Supersin sinan sen bu isi biliyorsun

  YanıtlaSil
 5. Abone oluyor uyuz tahminler için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tah ileri iz çok hoşuma gidiyor Artvin kardeş

   Sil
 6. 1/11/1234569/356/13567/12345710(bunu yatıracak nedersiniz tş)

  YanıtlaSil
 7. Bulut yalan oldu adaş 😉

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar