21 Mayıs Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri

3 yorum


Bugün Kocaeli beni çok zorladı abilerim. İşimi gücümü bıraktım dedim ki Sinan sen de gidişat uzmanıysan böyle zor altılıları çözüp farkını göstereceksin. Sonunda da çıkardım oyunumu. 

NASUHOĞLU - BAŞKAYNAK

Yarış başladığında liderliği Kovada alır. Bu defa Nasuhoğlu onu takip etmeyi seçer. Zorluat, Fenerlican ve Veliahtım arkalarında yer alırken, Urla Destanı, Demirden, Başkaynak ve Tamahkar arkalarına dizilir. Son 800 geçilirken Nasuhoğlu liderliği ister. Bu sırada Urla Destanı da önlere akar. Veliahtım onu takip ederken son 600e doğru Demirden de ön tarafa yağ gibi gelir. Bu defa Başkaynak dışa açılıp sprintine hazırlanır. Onu da Tamahkar takip eder. Bana göre Nasuhoğlu ve Kovada son düzlüğe de beraber çıkar. Sonlara doğru Nasuhoğlu ondan kurtulurken en dıştan gelen Başkaynak'ın sprintini karşılamaya çalışır.

PALAWAN - BRACCIOFERRO - WARM BLOODED - QUAVIY - SHUTKA

İkinci ayak çok hızlı bir yarış olacak. Palawan liderliği alacak. Abbasoğlu, Captain Steel hızlı bir tempo yaparken Santa Rua, Flick The Switch, Jimfed onları yakından izleyecektir. Braccioferro, Warm Blodded, Quaviy, Shutka gibi atlar da ön taraftaki atlara çok uymadan ama onlarla arayı da açmadan gidecektir. Son düzlük kıran kırana bir kapışmanın sahnesi olacak. Palawan gücüyle son ana kadar ayakta kalır ama kuvvetli sprinter atlar Braccioferro, Warm Blooded, Shutka ve Quaviy de kazanabilecekleri gidiş hattında sonuç alırlar. 

BENİMMaiden yarışların nasıl gideceği, ne olacağı hakkında pek konuşmayı sevmem. Ucunda rezil olmam var. Benim olsun BENİM olsun diyerek size üç yarışı da iyi olan ve bugün ekürisiyle beraber koşan hem de Mehmet Kaya'nın bindiği benimi banko veriyorum. 

HAS - LOZAN

Bugünkü yarışta kimse liderliğe niyetli olmayınca Has hemen kapacaktır kafayı. Overdose onu takip ederken Kızımazra onun arkasında olur. Over Clouds ve Babahancı onların izinde giderken Lozan en geride olur. Has kendi halinde gittiğinden enerjisini hep korur. Lozan da son düzlüğe doğru en geriden fırtına gibi kopar gelir. Bence son metreler ikisi arasında geçer ama tempo böyle olur mu çok da emin değilim.

FORTE - AYTEMİZ - PRINCE OF THE SOUTH

Aytemiz her zamanki gibi liderliği alır. Balyeci Salih, Pamukaba, Zu Hat onun arkasından sürüklenirken Forte, Death Racer onu takip eder. Eğer Prince Of The South startta kalmazsa o da aralarında olur. Aytemiz düzlüğe lider gelirken Forte hemen dışına dolanır. Death Racer de onlara katımaya çalışır. Zu Hat da aynı şekilde peşlerinden giderken dediğim gibi starttan çıkarsa sonlarda Prince Of The South'un sprintini zevkle izleriz. Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1.8.3.6.2
5.13.4.7.1.10 // 14
1 BENİM BANKO
3.4 // 2.1
1.3.9
9.13 // 2.1.4

25.2 TL // 147 TL 

3 yorum :

  1. Saol kardeşim dünkü bursa altılısın da kafadaki ceylinsu denen atı senin sayende yazıp altılı yi yakaladım emeğine sağlık

    YanıtlaSil
  2. Abi bugün ne oldu sana.sen efsanesini bunu unutma.bugun nazar boncuğu olsun..saygilar

    YanıtlaSil
  3. 22.05.2019. İstanbul 1.inci altılı ganyan şablonum /1.8/2.3.4.5.6.7.8/1.2.4.5/5.4/2.3/14/ istanbul 2.inci altılı. /5.4/2.3/14/1.2.3.4.5.6./H/8/ bolşanslar.

    YanıtlaSil