İlk ayakta koca kurt Delicihan'dan iyi yarış bekleniyor. Fırtına İbo da iyi hazırlanmış. Tekçapkan bitirebilirse bitirecek yoksa arkadan Dilaverağa'yı bekleyecek. Emirgan'la Candostum da hazırlarmış. 

Necmi'nin sıkı tuttuğu atlardan biri Uğurgülü. Aldığım duyumlar iyi koşacağı şeklinde. En olumlu sözleri onun hakkında duydum. Geçilmez denmedi ama başka elle tutacak at yok. 

Gülçinhanım kazanma parolasıyla koşacak. Jokertumbul'un ekibi artık birincilik istiyor. Betonayak bu defa farklı diyorlar. Barışalım da buraya geldikten sonra değişime uğramış.

Deep Love gözlemlediğim atlardan biri. Bugün özel bir görüşme yaptım. Bir önceki yarışından farksız dendi. Ben o gün notlarıma almıştım. Tek yazalım. 

Beşinci ayakta Fara Fern'le ilk yarışını kazanan Crazy King yarış saatini bekleyen atlar. Bu ara Muhammed de çok iyi at binmeye başladı. Bu çocuk da yakında İsa gibi Adana'nın İstanbul'un yolunu tutar diye konuşmalar başlamış. Elazığ'da Urfa'da yakın takipte bulunalım. Fight Fighter, İnanca, Hovarda hata bekleyecekler. 

Transitgeçit için Elazığ'da fazla durmaz deniliyor. İsa da atı kapmış hemen. İlk yarışında attığı sprintle göze girdi. Hakime, Hakimesultan, Lalezarım, Hadrakız, Çenebaz benim kulağıma gelenler. 

Paylaşmak güzeldir. İnsan paylaştıkça olgunlaşır, sevgi paylaştıkça büyür. Biz de paylaşıyoruz. Toprak ana nimetlerini bizimle paylaşırken nasıl cömert davranıyorsa, biz de  bildiğimizi, duyduğumuzu, tuttuğumuzu bir şekilde binlere ulaştırıyoruz. El elden üstündür biliyoruz. Yazdığım bir at, kuponunda olmayan birinin gözünün önüne düşer de o altılıyı bulur diye bekliyoruz. Her gün altılıyı bulamayacağımızı da biliyoruz. En güzel paylaşımlardan en büyük lokmalar sizin olsun. Şansınız bol olsun. Dürbün Necdet Elazığ At Yarışı Tahminleri

1.3.12 // 9.6.2
14 UĞURGÜLÜ BANKO
6.12.1.3
8 DEEP LOVE // 1.6.2
2.7 // 11.10.1
15.8.9.12.7.3


7.2 TL // 144 TL