22 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri
Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yine mükemmelliğim üstümde haberin ola. Müthiş İstanbul kurgumu üstün altılı bilgimi kullanıp da çıkardım. Kimseyle gizli görüşme yapmadım. Kelin ilacı olsa başına sürermiş. Benden müthiş bombalarımı isteyen Karşıyakalı Cemo, Dürbün Necdet bir de Süpürgeci Sülo'ya güvenim kalmadı. Herkes kendi bindiği dalı kessin artık.

Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın yeğen. Gece sahurumu yaptıktan sonra bülteni önüme aldım. Gözlüklerimi takıp yanıma da leblebi tabağımı koydum. Demli çayımdan yudumlarken mayın dedektörlerimi devreye soktum. Sinan Serttaş yeğenimin kurgusuna bakıp beğenmedim. Bay C yeğeniminki de hoşuma gitmedi. İş başa düştü anlayacağın. Resitallerime başlamamın zamanı geldi de geçiyor bile. 

Bugün Garzan Ateşi bankom koşuyor. Müslüm Çelik yeğenim ona bineceğini duyduğunda yerinde duramamış. İçi kıpır kıpır olmuş. Hemen süper teknoloji telefonundan uçak biletini alıp sevdiklerini aramış. Heyecanını onlara da anlatmış. Sonra da lunaparka gidip çocuklar gibi eğlenmiş. Anlayacağın onun geçilmesi çok zor. Bunu duyan Ahmet Çelik yeğenim de onu arayıp ''Gardaşım ben de Makrıköy'e biniyorum. Seninle çifte bitirmemiz, etrafımızdaki yardakçıların cebini şişirmemiz mümkün olabilir.'' demiş. Sonra da birlikte kahkaha atmışlar. 

Görüyorsun yeğenim istihbaratım çok kuvvetli. Dayına güven, sırtına yaslan, kahveni yudumlarken müthiş kurgumun keyfini çıkar. Akşam da paranı alırken ganyancıya bahşiş verip cakanı sat. 
Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

4 BODRUM KALESİ // 6.8.2.1.3.7
4 MOLTO BENE // 3.2.7.5
5 MAKRIKÖY // 3
11 GARZAN ATEŞİ BANKO
2 ÇAĞRI // 5.1.3.7.8.11.10
7 LIVE YOUR LIFE // 4.10.14.11
5 GURBET ATEŞİ // 1.3.6
10 KEMANCI KIZ // 5.2.1
8 RED TORNADO // 6.1

134.4 TL

1 yorum:

 1. 1.Altılıda 5 misli altılım
  1) 4
  2) 4,8
  3) 5
  4) 12
  5) 2,8
  6) 4,14 oynadım .
  4 'te kaldım .

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.