Sinan'ın oyunu öğlene doğru yayınlanacak. Dün akşam iftara davetli gittiği için benden ricada bulundu. İstanbul altılısını kaçırdığı için de morali bozuk. Kendimi affedemiyorum abim, diyor. Sıkma güzel canını Sinan kardeşim, dedim. Çok duygusal bir arkadaşımız. Kaybettirmeyi kabullenmekte zorlanıyor. Biz Ankara yorumlarımıza geçelim. Yakalarsak ona da moral veririz. 

İlk ayakta ilk şansı Cibekoğlu'na verelim. İyice formunu buldu, eski Cibekoğlu oldu olacak. İdmanda çok beğeniliyor. Bakalım yarışa da yansıyacak mı bu durumu. Fahrenheit da Çelik A.Ş bindiğinde iyi koşan atlardan. Kral Doğu Kocakaya olmayınca Akın'a kaldı. Formu devam ediyor. Direktör tırnağının ucunda. Pala Salih formunun zirvesinde. Mavi Mungan ha geldi ha gelecek bir at. 


Hünkaroğlu iyi formda. Beşinci olduktan sonraki hedef bu yarıştı zaten. Mavimungan'la burayı almayı düşünüyorlardı ama Hünkarın son yarışı olumlu gelince hedef tahtasına bu yarışı koydular. Yanına son ikinciliğiyle göze çarpan Hüradam'ı da yazıp izleyelim. 

Müslüm beceremedi, Özcan da yapamadı ama Ahmet ben yaparım dedi ve aldı atı. Tipitip zor at, Ahmet de zor jokey. İki zor bir arada. At çok formda olsa da kazanamıyor. Bugün Ahmet'le deneniyor. İlk şansı verelim. Cloud Walker çimde kazandıktan sonra ilgilenenlerin yüzü güldü. Kısalan mesafe var, Özcan da binmedi ama Ayhan da az jokey değil. Özcan'ın seçtiği Grand Harmony de yazılır. Di Force Ankara'da çok yol kat etti. Nalın İsyanı bu grupta kesin yazılmalı. 

Vanta Black'ten Ahmet'i indirdiler. İlk yarışındaki Özcan'a verdiler. Atı düzenli şekilde sahaya getirip sağlam hazırladılar. Kazanması gerekiyor.

Beşinci ayakta Hafo, I Saw The Sun ve İrem Su en hazır bulduğum atlar. Mesafe Hafo için biraz kısa gelebilir düşüncesi benim de kafamda var ama şu anki durumu çok iyi diyebilirim. Lady Bourbon için erken davrandıklarını düşünmeden edemiyorum. Kaliteli at ama biraz daha handikaplarda gezinebilirdi. Miss Eleni de iki yarış gördü bu sene. 

Son ayakta Dortmund için uzunda yaz, kısada da yerin kalırsa ekle demişlerdi. İkinci olduğu koşuda Halis ata bir iki yoklama çekti sonra bıraktı. Çukurova Yağız'ın da uzunda koştuğunu biliyoruz. Los Galacticos da aynı şekilde uzuncu.  Daha büyük oynarım derseniz de dört atı ilavesi olur. Muggsy, Zilkale, Orphan Girl, Native Fair.


Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

8.3.6.2.4.7
7 HÜNKAROĞLU // 1
9.2.5.7.1
6 VANTA BLACK BANKO

2.6.4 // 3.1
2.1.6 // 7.12.14.13


18.9 TL // 147 TL