23 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokNasılsın yeğenim, iyi misin? Artık Sinan Serttaş yeğenimin vereceği müthiş kurguları bekliyorum. Ona güvenim sonsuz ama ne göreyim yeğen her gün benden kötü kurgular veriyor. Ben de hemen olaya el atıp üstün altılı bilgimi kullanıyorum. %51ini ele geçirdiğim sayfamda seni şaşırtmasına müsaade etmem mümkün değil. Söz hakkı benim, yetki bende, komuta merkezi benim. Eğer onlara bırakırsam sayfamın popülerliğini düşürmeleri mümkün olabilir. Sonra da cebim şişmeyecek. Ben bu sayfayı niye aldım o zaman yeğen? 

Dünkü müthiş İstanbul kurgum çok ses getirdi. İlk ayakta Müslüm Çelik yeğenimin lakayit hareketleri olmasa cebimi şişirmiştim. Bu işte de TJK Reisi'nin parmağının olduğunu düşünüyor olmam söz konusu. Onlara tek bir sözüm var: Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Bugün sabah Dürbün Necdet'le konuştum. Şu anda morali çok bozuk. Verdiği Elazığ kurgusu da kötü gidince kendisini bir odaya kapatmış, kimseyle konuşmuyormuş. Ona popülerliğin zor olduğunu söylemiştim. Benim gibi olması mümkün değil. Düşmanların saldırılarına göğsümü siper ediyorum. Onları kayle almıyorum. Mükemmelim. Bana bir iki at verdi ama artık onu da kayle almıyorum. Yanımdan bile geçemez. 

Bakıyorum da bugün müthiş bombalarım resital peşine düşmüş. Bankolarım da şova hazırlanıyor. İlk ayakta Cibekoğlu'ndan müthiş bir sprint bekliyorum. İkinci ayakta Hünkaroğlu favorim, seyisine çıktığım gibi bitirmeye hazırım diyormuş. Üçüncü ayakta Tipi Tipin de arkadan gelip kazanacağı istihbaratını aldım. Özcan yeğenim Vanta Black'le son metrede gelip hepsini geçeceği söylentileri doğrudur. Hafo da sinsice önde gidenleri takip edip son 200de şov yapma peşinde. Son ayaktaki müthiş favorim Dortmunda dikkat et.

Görüyorsun yeğenim sana her ayağı anlattım. Mükemmeliğimin tartışılması hoşuma gitmiyor. Benim adım sürpriz soyadım bomba unutma. Aldığım istihbarata göre bazı kesimler %51ini ele geçirdiğim sayfama girip yapmadan çıkıyormuş. Bunu kabullenmem mümkün değil haberiniz ola. Sizinle arama kara kediler girmesi an meselesi.


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

MÜTHİŞ KÜÇÜK KURGUM

8.6.4.3
7.1
9.2.5.7
6 VANTA BLACK 
2.3.4.1.6
2.7.6

33.6 TL 

MÜTHİŞ KURGUM

8 CİBEKOĞLU // 6.4.3.7.2
7 HÜNKAR OĞLU // 1.8.12
9 TİPİ TİP // 2.5.7.1.8
6 VANTA BLACK BANKO
2 HAFO // 3.4.1.6
2 DORTMUND // 7.6

151.2 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder