En Son

Post Top Ad

24 Mayıs 2019 Cuma

24 Mayıs Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

İlk ayak yakarca yarışı. Kafadan kuponlar yırtılabilir. Şu yarış programını hazırlayan ekibi kutlamak lazım altılı oynayanları ilk ayaktan yatırmak için hep en zor yarışları seçiyorlar. Adana'dan çok hazır gelen Karafırat'ı yazalım da gerisini de seçtiklerimizi ekleyerek tamamlayalım. 

İkinci ayaktaki Beyazüzüm Kurtellerin büyük yatırımı. Geçen gün koşmaktan son anda vazgeçtiler. O gün de ekürisi koştu kazandı. Sefer'i indirip Ahmet'i attılar üstüne. Karataş kendi atına binmeyip Atlıbey'e geçti. İkisiyle geçilebilir. 

Üçüncü ayakta Big Brown ışıl ışıl çalışmalarında. Oğlum Berat kuma dönmesini bekliyor. Finesse için fark etmez. Katma Değer kuponlara katma değer katabilir. 

Ulukız çiçek gibi grubu yakalamış bırakmaz. Karataş'la çıktığı gibi bitirir. Hiç maceraya gerek yok. 

The Punisher geçen koşusunda viraja grubun 5-6 boy arkasında çıktı. Sprintini tamamlayamadan yarış bitti. 100 metre daha olsa Carrot'ı filan da geçecekti. Atın anlaşılmaz bir sorunu var. Yarışa o kadar geç adapte olması kötü. Sonları geçen yarışın tekrarı olabilir. 

Bekir'i Karataş kaptı. Son dönemde hakkında ortaya atılan iddialara en güzel cevap yarış kazanmak. O da bunu yapmaya çalışıyor. Yoksa şu grupta şu ata binecek adam değil. Kilosu ağır ama her koşulda yarışın da favorisi. 

Tek amacım samimi ve dürüst bulduğum Sinan Sertaç kardeşime yardımcı olmak. Böyle adamlara sahip çıkmak boynumuzun borcu. Şurada yapılacak bir desteğin kimseye bir yükü de yok açıkçası. Allah'a emanet olun. Bol şans. 


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri


4.6.5.2.9.10.7
4.2 // 3
1.5.4.8
5 ULUKIZ BANKO
8.1 // 5.7
1.3.13.15.6.2

47.04 TL // 141.12 TL 


1 yorum:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar