24 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

5 yorum


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Artık sazı elime almamın zamanı geldi de geçiyor bile. Yaptığım işi hafife alan Karşıyakalı Cemoyla Dürbün Necdet madara oldu. Onlara sayfamda bir şans verdim ama kullanamadılar.  Bundan sonra ne dersem onu yapacaklar. Yoksa onların adını piyasadan silerim.

Sana bugün müthiş bankom Çelikkalkanı vermem mümkün. Süpürgesi Sülo yeğenimin Adana'dan aldığı istihbarata göre geçen gün padokta oturan Çelikkalkan'ın yanına Domaniç gitmiş. Çelikkalkan'ın armut, üzüm, muz ikram etse de orucum diyerek onu terslemiş. Sonra da aralarında anlaşıp antrenörü çağırmışlar. 

Duyduğuma göre Domaniç hızlı hızlı gidip nefesi tükenene kadar önde gidecekmiş. Öbür atları da böylece yoracakmış. Çelikkalkan arkadan sinsice gelip hepsini geçecekmiş. 

Sana vereceğim ikinci müthiş bankom Yeltay İn antrenörü de geçen gün verdiği iftarda yardakçılarına dönüp '' Her ne kadar geçilmemiz mümkün olmasa da onu fişek gibi hazırlamış olsam da Civantaydan korktuğum, onun gücünü bildiğim söylentileri doğrudur'' demiş. 

Görüyorsun yeğenim istihbaratım çok kuvvetli. Senin için ahırlara giriyorum, gizli bilgiler topluyorum. Sen de sayfamdan çıkmadan önce cebim şişsin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Müthiş bankom Yeltay çıktı ben de ilk ayağa 2 son ayağa 9 üçüncü ayağa 8 ekledim yeğen.

SİNAN SERTAÇ BURSA TAHMİNİ BURADA HAZIRNalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

7.5.6.3.4.2
5.2.1 // 3.4.6
4 CİVANTAY BANKO
1.2.5.3 // 6.7.8
1 ÇELİKKALKAN BANKO 
1.5.10.2.4.9

21 TL // 126 TL 

5 yorum :

 1. merhaba nalko dayım ahırdan üflediler Dikkat!!! belalı tumbul,kara fırat,atlı prens

  ramazanda inzivadan yeni çıktım oruçla beraber patron da bir yandan üstüme geldi işlerim çok yoğundu yaklaşık 3 hafta boyunca da altılıdan siftah yapamayınca ara verdim duydum ki yarışanat sitesine transfer olmuşsun hayırlı olsun merak etme bugünden itibaren istihbaratlarımızı birleştireceğiz ve woltranı birlikte oluşturacağız. Sen hatırlamazsın o yılları 1980 li yıllardı ortaokula giderdik mahallede woltranı oluştururduk yalnız istihbaratlarımızı kriptolu telefonumdan görüşelim tevziyi paylaşan ortaklarımız çoğalmasın bol şans

  YanıtlaSil
 2. size tavsiyem reklamları arka arka tıklamak için reklamlar ayrı sayfalarda açılsın tahminimce birçok arkadaşımız yorum sayfasından ayrılıp tekrar geri tuşla yorum sayfasına dönmek istemediği için reklamlara desdek veremiyor. reklamlar ayrı saydada açılırsa 30 saniyede 10 reklama tıklamak herkes için kolay olur.

  YanıtlaSil
 3. size tavsiyem reklamları arka arka tıklamak için reklamlar ayrı sayfalarda açılsın tahminimce birçok arkadaşımız yorum sayfasından ayrılıp tekrar geri tuşla yorum sayfasına dönmek istemediği için reklamlara desdek veremiyor. reklamlar ayrı saydada açılırsa 30 saniyede 10 reklama tıklamak herkes için kolay olur.

  YanıtlaSil
 4. merhaba nalko dayım ahırdan sellektör ve sinyaller var Dikkat!!! last shadow (Sinyalli uzun galop Ahmet çelik yapmış) distant shining ve meleközge

  YanıtlaSil
 5. daşcı poyraz iddalıymış

  YanıtlaSil