En Son

Post Top Ad

24 Mayıs 2019 Cuma

24 Mayıs Sinan Sertaç Bursa At Yarışı TahminleriSelamünaleyküm abilerim. Bütün hazırlığım İstanbul'a Bursa'ya bir türlü ısınamadım desem inanır mısınız. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç markasının hiçbir programa zor deme şansı yok. Zoru hemen imkansızı zamanla başarırım. Bursa tahminlerime baktıktan sonra İstanbul şablonumu bekleyin. O da 1-2 saate hazır olacak. 

FOR THE KING - DIDACTIC - OBRADA 

Koşu başladığında liderliği alacak olan at Red Rebel olacak. Arkasında For The King, Junior Zappa, Pastor giderken onun da arkasında Obrada, Didactic onların gerisinde The Last Legend ve Arkansas Soul olacak. Viraja doğru For The King liderliği isterken onun peşine Obrada gelecek. Bu sırada Pastor ve Junior Zappa da ön taraftan yer kapmaya çalışacak. Son 400 metreye Obrada ve For The King önde girerken eğer starttan çıkarsa Didactic'in çok güçlü saldırıları başlayacak. Önde üç at buluşurken geriden Pastor ve The Last Legend da onlara katılmaya çalışacak. 

CİVANTAY 

Bildenhan liderliği alırken Demirturbo da onu bırakmayacak ama Bildenhan ona boyun eğmeyecek. Sadece tempoyu yükseltmek zorunda kalacak. Bu sırada beşincilikte bekleyen Civantay son düzlüğe gelindiğinde sprintini atarak Bildenhan'ın yanına gelip mücadelesine başlayacak. İki at buradan sonra arkadaki gruptan koparak aralarında potoya kadar sürecek bir çekişmeye girecek. Civantay'ın yorulan Bildenhan'ı son bir hamleyle geçmesini bekliyorum. 

ÇELİKKALKAN - DOMANİÇ

İkisinin de antrenörü aynı ikisi de Ankara'dan gelmiş. O zaman içime bir kurt düşer işte. Domaniç koşu başladığında liderliği kimseye bırakmaz. Onu Babamenduh ve Sanberk takibe başlar. Seldanınoğlu, Çelikkalkan, Özerdinç de arkalarında olur. Geride Kıvraktay, Kamçı, Fıratın Öfkesi, Ünlüoğlu ve Beratbey. İnatçı Domaniç Bursa'nın hiçbir atına yenilmez. Kamçı Son düzlükte önlere gelirken Özerdinç de onu takip eder. Bu sırada Çelikkalkan da ön tarafa doğru akmıştır. Buradan sonra Çelikkalkan'la Domaniç rakiplerinden ayrılırken Kamçı da onlara katılmaya çalışır. 

Abilerim Yeltay koşmayacakmış. Ben İstanbul'a bakıyorum.  Bol şans.

SİNAN SERTAÇ İSTANBUL TAHMİNLERİ DE HAZIR 

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç

Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri 

5.7.4.6.3
5.1.2.4

4 CİVANTAY BANKO
2.1.3.5.7 // 6.8
1.2 // 11
5.1.10 // 2.9

42 TL // 147 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar