24 Mayıs Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

6 yorum

ATLIBEY - BEYAZÜZÜM - EFKARLIEFE


Orjinden anladığımı söylemiştim. Bu ayakta yine idman pistine baktım. Üç tane at beğendim. Açtım inceledim, orjinlerini didik didik ettim. Sonra da gözlerimin beni şaşırtmadığına ikna oldu. Benim adım Gidişat Uzmanı Sinan Sertaçsa bu ayak üçlü bahis biter abilerim. Atlıbey, Beyazüzüm, Efkarlıefe'den biri kazanır. Arkanıza yaslanın izleyin. 

BIG BROWN


Koşu başladığında inatçı Big Brown kimseye liderliği vermez. Arkasında Corcovado'yla Finesse'yi takar. El Nino peşlerine düşerken Curtaralo'yla Oğlum Berat da onları takibe alır. Geride de Katma Değer olur. Big Brown inadı ve gücüyle son düzlüğe de lider çıkar. El Nino, Finesse saldırsa da onlara boyun eğmez. Onların tükendiği yerde arkalarda Katma Değer'le Oğlum Berat'ın sprinti görülür ama Big Brown keçi gibi inadıyla hepsine direnip koşuyu da kazanır. 

ULUKIZ - KAZDAĞI - MERİH


Koşu başladığında Ulukız'la Umutlu önde buluşur. İkisinden biri liderliği alır, öbürü de takibine başlar. Bunları Şahintepesi takip ederken Merih'la Kazdağı da onu izler. Arkada Başpehlivan, Reisoğlu beklemeye koyulur. Son viraja kadar yarış böyle giderken Ulukız eğer öndeyse liderliğini korur değilse de gelir liderliği alır. Buradan sonra dışına da Kazdağı gelir. İki Kaizbert sona kadar kapışırken gerilerden gelen Merih de onları geçmeye çalışır. 

THE PUNISHER 


En son koşusunda tsunami gibi geldi sonda. Bu yarışta Hiawatha ya da Fındıkkıran liderliği alabilir. Akdağ Fırtınası da normalde kaçmaz ama bugün kaçabilir. Böyle olunca tempo da çok yükselmez. Tempo da yükselmeyince benim Punisher'ın işi biraz zorlaşır. Ama yine de son anlarda Hiawatha, Kalkandereli ve Carrot'la kapışacağından şüphem yok. Eğer istediğim gibi koşarsa kazanmasını da bekliyorum. 

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç
Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri 

4.6.5.9.7.1.2.3
2.4.6
1 BIG BROWN BANKO
5.2.6
8 THE PUNISHER // 7.5.1
1.3.6.13.15.2.14

35.28 TL // 141.12 TL 

6 yorum :

 1. Sinan yakışır sana artık voleyi vur ama kendi kurgularını yaparken jokey + TJK + at sahibi oyun kurgularına dikkat!!! sen bu tezhahlardan yatıyorsun normalde bu bilginle haftada 2-3 altılı yakalarsın tüm reklamlarını tıklıyorum arkadaşlar Sinan'a destek verelim...

  YanıtlaSil
 2. Çalışmaların mükemmel desteğimiz tam.
  İstanbul için 2.ayakta 3 numara geçilmez bankodur bilginiz olsun kuponlara ekleyelim

  YanıtlaSil
 3. size tavsiyem reklamları arka arka tıklamak için reklamlar ayrı sayfalarda açılsın tahminimce birçok arkadaşımız yorum sayfasından ayrılıp tekrar geri tuşla yorum sayfasına dönmek istemediği için reklamlara desdek veremiyor. reklamlar ayrı saydada açılırsa 30 saniyede 10 reklama tıklamak herkes için kolay olur.

  YanıtlaSil
 4. Yanıtlar
  1. sende at da benim kadar at... açık hafa da daha iyi atarsın

   Sil