En Son

Post Top Ad

25 Mayıs 2019 Cumartesi

25 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri


LADY LION - BUMERANG - ALTINBAŞAK - NIPPON - LIFE IS A PARTY

Bumerang koşu başladığında liderliği alacak. Arkasında My İnfinity, onun da berisinde Love Again olacak. Yarışın orta tarafı çok karışık olacak ama Karataş Lady Lion'la çok gerilerde olmayacak. Life is A Party'le Altınbaşak da ortalarda yerini kapar. Nippon biraz sonlarda takip eder. Böyle koşuların başları yer kapma yarışı olduğu için taktikler de değişiyor. Ama benim tuttuğum atların yeri az buçuk belli. Son düzlüğe geldiklerinde Bumerang'ın yanına gelen Lady Lion yarışı koparmaya çalışacak. Bumerang ona hemen boyun eğmeyecektir. Altınbaşak da orta kulvardan sprintini yaparken en dışa açılan Nippon ve Life İs A Party iplerini koparıp gelecektir. Sonlarının dört at arasında geçmesini bekliyorum. 

AKARNEJAT - CEVHER


Koşu başladığında Karataş liderliği isteyip Ozanefe'yle kafayı alacak. Arkasına Cevher girecek, onun da arkasında Özyel olacak. Bu üçü arasında ilk üç gidip gelebilir. Derinmavi onları izlerken en geride de Akarnejat olacak. Son 800 geçildiğinde Cevher artık sabırsızlanıp Ozanefe'nin yanına gelirken Özyel de hızını artırmaya çalışacak. Bu sırada Derinmavi de önlere akmaya çalışırken en içteki yerini Akarnejat alacak. Son 300 metreden sonra içten Akarnejat, dışından da Cevher saldırıp ikili bitirecek. 

ZAFER ATEŞİYine Everest'in zirvesinde gidecek bir tempo var. Cheri Cheri Layd liderliği kaparken Last Shadow'la Bodyguard Hero ona bir dur demek isteyecek bu yüzden de tempo arttıkça artacak. Arkalarında Demirbüken yerini kaparken Nestor da öndekileri kaçırmadan gitmenin hesaplarında olacak. Bunların arkasında Sharpa, Distant Shining, Runner Bull, Uludaz, Kreacher, onların da gerisinde Pendragon'la Zafer Ateşi bekleyecek. Son viraja gelirken Last Shadow liderliği isteyecek ama Cheri Cheri pes demeyecek. Bu sırada Demirbüken dışlarına çıkarken Distant Shining bariyere yaslanacak. Uludaz ortadan, Kreacher dıştan, Sharpa aralardan derken en geriden Pendragon'la Zafer Ateşi'nin esen rüzgarının sesi duyulacak. Eğer Özcan sprintini çok iyi ayarlarsa son 50 metrede hepsine hakim olup kazanacak. 

ADALETLİ KASIRGA - YOLLARAZ - ŞUBAT İKİ - GÜNEŞİ GÖRDÜM 

Buradaki atların nasıl gittiğini biraz çözdüm. Yarış başladığında Adaletli Kasırga  ya da Suleiman liderliği alırken Yollaraz da ikisini kovalamaya başlayacak. Şubat İki orta grubun içinde yer kapıp beklerken Güneşi Gördüm de gerilerde olacak. Son düzlüğe öndeki üç at çıkarken Şubat İki dışarıdan Güneşi Gördüm içeriden sprintine başlayacak. Yine çok gerilerde olmayan Oktayınoğlu da sprintiyle bunlara katılmayı hedefleyecek. Sonları çok çekişmeli geçecek bu yarışın.

TRUSTABLE - NEW EPOCH - MOON FATHER - NICK NACK 

Bugün liderlik Renk Farkı'na kalacak. Öbür atlar arasında ben kaçayım diyecek kimse yok. Samet Erkuş son zamanda çok sürpriz yapıp beni bitirdi ama bugün bu yarışı kazanacağına inanmıyorum. En fazla son 400 metreye kadar dayanır. Sonlarda Trustable, New Epoch, Moon Father bir de Nick Nack'ten biri bu yarışı koparırlar. İki tane de bana göre sürpriz atım var. Gücüm var diyen onları da yazıp rahatına baksın.

Abilerim görüyorsunuz büyük emek var. Saatlerim gidiyor bilgisayarın başında. Canımı dişime katıp kendi markama layık olmaya size de kazandırmaya gayret ediyorum. Siz de gerekeni yapıp reklam desteğini verirseniz karşılıklı olarak birbirimizi kalkındırırız. Sağolun. Bol şans. 


Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç

SİNAN SERTAÇ İZMİR TAHMİNİ HAZIR 

Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1.10.2.5.4.7
3.6.2.14.10 // 1
1.2
5 ZAFER ATEŞİ BANKO
1.10.9.4 // 7
1.9.7.10 // 6.2

67.2 TL // 151.2 TL 


5 yorum:

 1. Gelçekden emegine yüregine saglık şahsen ben seni takip edip yorum ve de kazanıyorum bazende şansızlık ların oluyor tabikide ama camiyadaki atasözü de dedigigibi at koşar baht kazanır

  YanıtlaSil
 2. bugunku bulten hosuna gitmedi galiba

  YanıtlaSil
 3. Sen ne diyon birader birincisi karataş lady lion a binmiyor anatolian pearl e biniyor. Anatolian pearl ün lafını bile etmemişsin. İkincisi karataşın bindiği diğer at OZANEFE değil OZANŞAH. Dalga mı geçiyon adam mı seçiyon daha kendin bilmiyorsun kim koşuyor kim koşmuyor bir de gidişat yazıyorsun.

  YanıtlaSil
 4. Her şey güzelde bu OKTAYINOĞLU Na biraz haksızlık yapmışsın... Bide zaferin ateşine biraz kısa değilmi orta mesafeyi bu kadariyi koşan atların yanında... Yorumlarını bir haftadır dikkatle takip ediyorum... Bol şandlar

  YanıtlaSil
 5. nalkapon dayinin yorumlarini bekliuoruz..

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar