25 Mayıs Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokALKIM - AĞA DADAŞ -REAL KING

Bu koşuda kesin kaçacak at olmayınca Ağa Dadaş liderliği alabilir. Bazen de hiç yarışta iddiası olmayan bir at alabiliyor liderliği ama ben Ağa Dadaş alabilir diyorum. Arkasında Real King, Big İnvincible, Bahtiyarlı, Koçulaş onların gerisinde Bahtiyarlı Gray Wolf, Demiralp en geride de Alkım olacak şekilde koşu başlar. Ağa Dadaş hem gücü hem de inadıyla aldığı liderliği son 300 metreye kadar taşır. Bahtiyarlı, Big İnvincible, Real King onu sıkıştırsa da liderliği vermez. Virajda en dışarıya açılan Alkım da artık sprintine başlamıştır. Sonlarda Real King'in saldırıları iyice artarken en dıştan rüzgar gibi esen Alkım da kopup gelmiştir. Bu üç attan birinini kazanma şansı çok fazla. 

YİĞİTEZGİ 

Sığacık koşu başlar başlamaz liderliği alırken Çılgınmatra'dan onun temposunu bozmaya yönelik ataklar bekliyorum. Ama Yiğitezgi her şekilde öndeki atı ya da atları kaçırmadan gidecektir. Kimbilir belki de direk olarak liderliği alır. İzmir'in son virajı dönülürken biraz dışarı açılan Yiğitezgi artık Sığacık'a şeklini koymaya başlayıp ondan liderliği almak ister ama Sığacık hiç pes edecek gibi değildir. Bu iki at son metreye kadar kafa kafaya çekişerek potoya girer. 

UTKUNUN KIZI

Kor Ateş liderliği almak isteyecektir. Onu Utkunun Kızı takibe alırken bir boy arkalarında da Friday Cooper olacaktır. Bu sırayla son düzlüğe çıkılırken biraz dışarı açılacak olan Kor Ateş iç kulvarda Utkunun Kızı'na yol açar. Dışına da Friday Cooper çıkar. İçeriden gelen Utkunun Kızı farkı bir iki boya çıkarırken dıştan gelen Friday Cooper da son kozlarını oynar. Utkunun Kızı bu savaştan az farkla da olsa birinci çıkar.

AVUKAT - GÜRSUHAN

Abim böyle %60 -70 atlara bir şey yazmayı da hiç sevmiyorum. Bu atın kazanması benim için başarı değil. Bunu geçecek atı banko verebilirsem kendimi başarmış sayarım. Önde kimin gideceği karışık koşuda sonlarda Gürsuhan'la kafa kafaya verip gireceği çekişmeden az farkla da olsa gücünü gösterip birinci çıkmasını bekliyorum ama Gürsuhan da uzunda kolay kolay pes etmez onu biliyorum. 

ALAÇATI AĞASI - INDIAN MOST - AK DIAMOND

Yarış başladığında My Royal Sun'la Bedwulf önde buluşacak. Onları Alaçatı Ağası ve Aksakallı takip ederken diplerinde de Badegül olur. Indıan Most'la Ak Diamond da en arkada öndekilerin yorgun düşmesini bekler. Alaçatı Ağası virajda gelip öndekilere üstünlüğünü gösterir. Liderliği almaya çalışırken bu çekişmeye Aksallı da katılır. Bu defa da en geriden Ak Diamond'la İndian Most da kopar gelir. Son metrelerde diğerlerinden az da olsa farkla kurtulan Alaçatı Ağası'yla beraber üçü birlikte potoya süzülür. 

TEK DADAŞ - WATCH ME 

Bu yarışta Daykomio var ama Tek Dadaş da inadım inat atlardan. Tolga Yıldız da maşallah çok formda. Önde Daykomio'yla Tek Dadaş buluşur. İki at son viraja da beraberce çıkar. Ama Tek Dadaş ondan kurtulacaktır. Bundan sonra artık arkadan gelecek Watch Me'nin hücumlarına karşı koymaya çalışır. 

WELLABORNİATA

Geçen koşularında kaçtı ama bugün biraz sabır lazım. Cheer Leader Effect varken, Big Albatros varken kaçmak hiç doğru olmaz. Erkek Tay Deneme yarışını kazanan Mustafa Çiçek de atın sahipleri de bunu benden iyi bilir. Üçüncü ya da dördüncü gidip son virajda işi bitirmesini bekliyorum.Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç


Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri 


2. ALTILI

5.1.9.13.8.6.2
14.1.8 // 4.5.7.15.10
5.
2.6.5.1.3
3.4 // 5
16 WELLABORNIATA BANKO


29.4 TL // 117.6 TL 

1. ALTILI

3.2.7 // 1.6.8.5
3.2
2 UTKUNUN KIZI BANKO
5.1.9.13.8.6.2

14.1.8 // 4.5.7.15.10
5.1

17.64 TL // 109.76 TL

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder