26 Mayıs Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yokBirinci koşuda Hemedan çok hazır. Kurtellerin yeni yatırımı Florida Coast, Karataş'ın yüksek beklentide olduğu atlarından biri Directors Out ve sahalara geri dönen Hilal Yöney'in Full Throttle'ı buraya yeter. 

Sürgüntay'la hedef çok büyük. Karataş eğer istediği sonuçları alırsa, bu sene 3 yaşlı arap açık yarışlarında bineceği at bu. Geçen gün Efkarlıefe'ye Akın'ı ondan bindirmişler. Çünkü Sürgüntay'la Karataş devam edecek. Bugün iki Kaizbert rakibine karşı ter dökecek ve belki de gerçekte ne olduğunu ya da ne olmadığını ispatlayacağı bir yarış. Biz banko yazalım bekleyelim neticeyi.İmpulsive de yarışın süratinden faydalanacağı grubu buldu. Maktayman Rasimbey'in arkasında bekleyip fırsat kollayacak. Sinan kardeşim Zu Hat yazın abim dedi. Onu kırmak da olmaz. 

İkinci altılı ilk ayakta Cangüven yarışa çok iyi hazırlanmış. Ata istedikleri pilotu bulamadılar. Bu defa daha sert at binen Özcan'ı deniyorlar. İstanbul'daki son yarışıyla Nedimhan da tutulanlar arasında. 

Yarışseverler koşusu ikincisi Jimminy Cricket, Erkek Tay Deneme'yi pas geçip Gazi provalarından biri olan Büyük Kulüp'te koşmayı seçenlerden. Uzuncu Proof Striker, kaçak Rockbye, Adana'dan çok iyi durumda gelen Yeditepe, Kayaların Gaziye sokmayı düşündüğü Doğa Kanunu ilk akla gelenlerden.

Vikonya'ya Ahmet son yarışında pek iyi binemedi. Binseydi zaten bugünkü kilosunda kardeşine verirlerdi. Sanay'ın kendisi de aprantisi de formda. Ahmet Görgüncan'la iyi anlaşıyor. Adana'dan gelen atlar son zamanlarda İstanbul'da yarış kazanıyor. 

Halis iki yarıştır Sensizim'e biniyor. En geride bekleyip sprint atıyor. Artık bu atla böyle kazanamayacağını gördü. Bugün çok geride gitmeden düzlüğe çıkıp kazanacaktır. Bu gruptan iyi bu at. 

Gold Coust çok hazır diyebilirim. Süratli, ayağına çabuk, birden hızlanabilen bir at. Güven Han da onun bir benzeri. Saetta'yı Karataş denedi gördü ama birinci koşuda kendi atına bindiği için bunu Akın'a bırakmak zorunda kaldı. Grim de süratli bir tay. Bu koşuda tempo yüksek olacak. 

Bu, bu defa Nevzat'la çıktığı gibi bitirmeye hazırlanıyor. İlgilenenler Nevzat'ın bu işi sonlandıracağına inanıyorlar. Doğukan ata çok hakim değildi. Zeki Dayı, Sinan'ın da bankosu. Son yarışından sonra en çok konuşulanlar arasında. Bahattin'le Yolkıran da hazır atlar arasında. 

Benim bir gelirim giderim yok. Sinan Sertaç kardeşime destek olabilirsem ne mutlu bana. Bir reklam desteği vermek hiçbirimiz için zor olmasa gerek. Duyarlı Türk insanı emekleri görmezden gelmeyip üzerine düşeni seve seve yapacaktır. Şansınız bol olsun.


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.6.2.3
5 SÜRGÜNTAY BANKO
1.2.5.3
2 CANGÜVEN // 1

5.3.2.12.4.8.9.11.6
9.2.4.3.7.1

60.48 TL // 120.96 TL 

2. ALTILI

2 CANGÜVEN // 1
5.3.2.12.4.8.9.11.6
9.2.4.3.7.1
6 SENSİZİM BANKO
1.3.7.2
6.2.3.5

60.48 TL // 120.96 TL


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder