En Son

Post Top Ad

26 Mayıs 2019 Pazar

26 Mayıs Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri


KADHAN - GÖKKURT - TİLKİ - AKUSTİK 


Kadhan liderliği her zamanki gibi kimseye bırakmayacak. Onu Tilki takibe başlarken, Akustik diplerinde olacak. Boztepebeyi de onları kaçırmadan yerini tutacak. Yoldaş da yine ön grubun içindeki atlardan biri olur. Tuğbey, Gökkurt, Dilbergülü, Yıldızabakan da öndekilerin gücü tükensin de sprintimizi atalım diye bekleyen atlar olacaklar. Öndeki atlar da güçlü olduğundan geriden gelenlerle beraber sonları kıran kırana geçecek bir yarış bekliyorum. Farklar çok olmaz. Kadhan pes etmez. Gökkurt çok güçlü gelir. Tilki de Akustik de arkadan gelen atlara boyun eğmeyeceklerdir. 

CUPIDS ARROW 


Koşu başladığında Family Joy'la Kaiser Soze önde buluşacak ve biri daha ağır basıp liderliği alırken öteki onu takibe koyulacak. Doctor House onların izini sürerken Kubi Dayı da hemen dibinde olacak. Cupids Arrow da bunların gerisinde olacak ama son 600 metreye kadar her metrede ufak ufak ön tarafa yağ gibi akacak. Son 600 geçilirken öndeki iki atın hükümranlığına son verip liderliği alırken bu sefer de geriden gelecek olan Star Baba, Doctor House gibi atlara karşı koymaya çalışacak. Tam virajda aldığı 2 boy farkı potoya kadar da koruyup kazanacak. 

RED HORSE - DISTANT HAWK

Türkali yine liderliği isteyecek. Black Horse onu sıkıştırarak takibe başlarken Red Horse'la Distant Hawk da peşlerinde olacak. Arkalarında Altınkızım, Haritacı Kız şeklinde yarış ilerleyecek. Geride de My Darling olacak. Black Horse Türkali'yi öyle yoracak ki son virajda artık ekürisi Red Horse liderliği devralacak. Bu defa da geriden Distant Hawk rüzgarı esecek. Arkalardan Altınkızım'la My Darling de üçüncülüğü kapmak için birbirini yiyecek. 

MISTER RAIN - EREN EFENDİ - LADY TULPAR 

Kozbeyi, Rüzgar Gold, Botan Vadisi ön tarafta üçlü halinde dizilirken arkalarına da Com Lider ve Eren Efendi gelecek. Arkalarında Mister Rain gerilerde de Lady Tulpar olacak. Son düzlüğe gelindiğinde Eren Efendi çoktan ön tarafa gelmiş ve liderliği istiyor olacak ama öndeki atların direnciyle karşılaşacak. Mister Rain de sprintine başlarken en gerilerden de Lady Tulpar kopup gelecek. Son 100de önde buluşan üç atın çekişmesi son saliseye kadar devam edecek.  

RONESANS Bu at dengesiz bazen kaçıyor, bazen bekliyor, bazen en geriden geliyor. Ama bakıyorum tam da geçeceği grup. Eğer geçilirse de çok büyük para alırız abilerim. Sürprizlerim var büyük oynayacaklara. Küçük kupona tek atalım ama maceraperestliği sevmem. 


Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri 

1.8.6.3.7.4.2
1.3.2.5.10.15
6 CUPIDS ARROW BANKO
2.1
4.7.9.2.1
3 RONESANS // 7.11.2.1

29.4 TL // 147 TL 

4 yorum:

  1. Abi moralini bozma.sen efsanesin.bende yattim

    YanıtlaSil
  2. Helal abi bende ayinisini yaptim salık olsun gelmedi ama en kısa zaman da güzel bi kupon gelecgelecek ben buna inanıyorum herşey için saol abim

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar