26 Mayıs Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

3 yorum
Ben anlamıyorum abilerim bu şanssızlığımı çözemiyorum. İzmir'de bütün birinci atlarım geliyor altılı 3.000 veriyor. Banko seçtiğim at tabelaya girmiyor. Büyü mü yaptırdılar bana, üstümde kara bulutlar dolanıyor. Güneşi görmeye hasretim gerçekten. 

DIRECTORS OUT // FLORIDA COAST


Bugün yine idman pistini keskin gözlerimle izledim. Şartlı yarışlarda kendime güvenim sonsuz. Bu iki atı çok beğendim. Maşallah ikisi de küheylan gibi. Çalışmaları güzel, orjinleri güzel daha ne olsun be abim. Siz bu ikisini yazın isterseniz rakip dediğim iki ata da cüzdanınıza göre bir göz atın.

ZU HAT

Rasimbey koşu başladığında kaçmaya başlayacak. Maktayman'la Çıksalın da onu takibe alacak. My Billionarie arkalarında giderken gerisinde Zu Hat en geride de İmpulsive olacak. Tempo o kadar yükselecek ki Zu Hat'ın kazanmaması ayıp olacak. Viraj dönüldüğünde Öndeki üç at yan yana gelirken My Billionarie de onları dışına dolanacak. Son 200 geçilirken gelen Zu Hat hepsini arkasında bırakırken en geriden gelen İmpulsive de ikinciliği koparacak. 

CANGUVEN // NEDİMHAN


İlk ayakta kimin kaçacağını düşünemedim. Shanghais Girl, öne gelebilir. Onu Nedimhan'la Burakşah takibe alırken Superstar arkalarında olacak. Vhıghpe gerilerinde Cangüven arkasında Dirty Woman yanında ve en geride de Alidev olacak. Son düzlüğe gelinmeden liderliği Nedimhan alacak ve bir iki boy da fark yapacak. Bundan sonra artık Cangüven'in sprinti başlayacak. Son metrelerinde bu iki atın rakiplerinden kurtulup aralarında çekişmesini bekliyorum. 

ZAETTA // GOLD COUST 

Beşinci ayakta da incelemelerimi yaptım ve iki at buldum abilerim. Çalışmaları çok güzel ikisinin de. Karataş Zaetta'yı çalıştırmış. Karataş'ın çalıştırdığı at iyidir. O ne akıllıdır o. Gold Coust da yabancı orjinli. Bunun kardeşini de ilk yarışında tek yazmıştım ben ikinci oldu. Yine cüzdanım kabarık demeyenler ikisini yazsın geçsin. 

ZEKİ DAYI


Bu her zamanki gibi liderliği alacak. Arkasına Yolkıran, onun gerisine Şimşekkral ve Beyazadam sonra Daloğlu, Kıratik, Yurtyapan ve Bahattin olacak. Zeki Dayı sonraki grupta yerini kaparken Vedatağa'yla Derindeniz de en gerilerde olacak. Viraj dönüldüğü anda Yurtyapan en öne gelirken onu Kıratik ve Bahattin takip edecek. Beyazadam ve bu sırada konumunu alan Zeki Dayı da sprintine hazırlanacak. En geriden de Derindeniz hücuma kalkacak. Ama Zeki Dayı son 200de aldığı liderliği kimseye vermeden potoya kuş gibi süzülecek. 

Abilerim dün reklam koymayı unuttuğumdan günü zararla kapattım. Bugün biraz gayret bekliyorum. Görüyorsunuz size sıfır atları banko veriyoruz. Bay C abim KAYAKURTu banko verdi. Siz de destek verin bize. Sağolun. Bol şans.


Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç 

İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

2.6 // 4.3
1.2.5
5 ZU HAT BANKO
2.1 // 6.8
5.12.3.4.8 // 7.11
4.7.9.2.10.1

25.2 TL // 141.12 TL 

2. ALTILI

2.1 // 6.8
5.12.3.4.8 // 7.11
4.7.9.2.10.1
2.1.6
7.1 // 2.3
2 ZEKİ DAYI BANKO

25.2 TL // 141.12 TL 


3 yorum :

  1. zeki dayı yarisi cok cok geriden takip ediyo ve denk grupta foto finishte 1.ile 4.arasinda boyun yarim boy farklari olur bu yarista. zeki dayiyi tek atmak icin daha iyi bir öngörün varmi? emegin ve basarilarin icin tşk ediyorum

    YanıtlaSil
  2. Benim tekim (10)yurtyapan,dır kuponu ona göre yapıyorum herkese bol şans

    YanıtlaSil