27 Mayıs Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Adana'da da beşte kalınca Sinan'ın canı yine çok sıkıldı. ''Abim ben bugün ibadet yapacağım, camiye gidip teravih namazını kılacağım. Sen geceye bir Bursa hazırlayıver'' dedi. Çok duygusal çocuk çok.

İlk ayak iki at gruptan sıyrılıyor. Hergele'nin 1400 yarışını görmezden geleceğiz. Tolga da atın hakkını vere vere biniyor. Üç kere bindi son ikisini kazandı. Boylam, kaç ay sonra çiçek gibi hazırlandığı yarışta Furkan'ın kurbanı oldu. Spor hocası filan da var o çocuğun, iyi olmak için uğraşıyor ama gittikçe daha kötü binmeye başladı. Neyse uzun lafın kısası Boylam yine çok hazır, bu defa Nevzat'la ekibin yüzü gülebilir. 

İkinci ayak için birkaç farklı kanalla görüşme yaptım hepsinden de farklı at duydum. Ben de hepsini yazdım. Birinin orjini öbüründen iyi, hazırlıklar hepsinin de aynı oranda iyi. Ayırabilene aşk olsun. Aslan Adam'ın İstanbul'daki yarışını beğenmeyen yok. Ekip Ankara'da koşan Anatolian Pearl'den epey umutluydu ama hayal kırıklığı yaşadılar. Ankara Barosu, Nadas ikinciliği derken Avrupa Birliği'ni alırız dediler. Karataş da binince umutlar artmıştı. Ketme yine kendi ilgilendi Aslan Adam'la. Ağır demeden yazalım. Baba Muzo bir anda form sıçraması yaşadı. Geçtiği atları geçen yıl da geçmişti aslında ama formu çok kötüydü. İyi de gizlediler, helal olsun. Yine çok formda girecek yarışa. As De Cour da geçen koşusunda çok konuşuldu, yazıldı, çizildi ama ortada yoktu. Böyle atlar sonraki yarışını iyi koşar.

King Ömer maşallahı olan bir at. İkide iki yaptı, üçte üçe koşacak. Alveroğlu da Yaramaz Çocuk'tan sonra düşüşe geçen bir eküri. Bu safkanla moral buldular az da olsa. Atakan Abi uzun mesafe görünce yazdığım bir safkan. İstanbul'da çok iyi hazırlık yapan Pancmahal sanki Adana'da daha iyiydi de sentetik bu atı bozdu gibi. Hışman da at kadar iyi durumda. 

Şu anda piyasada baş tay denilecek iki at var. Biri Karataş'ın Sürgüntay'ı öbürü de Baş Hükümdar. Kadir de kaptı atı. Zaten Bursa'ya iyi at giderse, Kadir kapar hemen. İnşallah kardeşi Karkabos gibi sıkıntıya düşmez bu safkan da. Bu sene iyi yarışlar izletecek bize. Çim, kum, uzun, kısa hepsini koşar. İzmir'de zımba gibi hazırlanmış. Bugün de banko yazıp izleyelim. 

Son ayağa geldik. Geçen yarış Arts Man'e saldıran Trevi Fountain yazmadan olmaz bugün. Daha iyi kıvamdaki Share Together da formda Hışman'la koşuyor. Startta kalmazsa Flame Star, bir de uzunda iyi koşan Han Solo dedik mi tamam olur. Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri 

3.6
3.2.9.10.5.4.7.8
1.5.3 // 8.7
3.1.4 // 6.7
1 BAŞHÜKÜMDAR BANKO
1.5.2.6


  • 40.32 TL // 140 TL 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder