Yine beşte kaldım abilerim. Bu işte bir iş var. Dün gittim teravih namazımı kıldım. Tespih çektim. Orucumu her gün tutuyorum. Abdestsiz gezmiyorum. Bu kadar beşte kalmamın sebebini bulmaya çalışıyorum. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç markasının kalitesine yakışır altılılar bulmamın zamanı geldi. 

HERGELE - BOYLAM

İlk ayakta geçen yarışın kopyası olacak. Liderliği alan Es Anadolu yine Boylam geriden gelip kazansın diye kaçacak. Onu Goben, Ünalamca, Rengül takip ederken Hergele ve Yurttay arkalarında olacak. Geride de Güneş Işığı'yla Boylam olacak. Son düzlükte Yurttay iç kulvardan gelip liderliği isterken yarış boyunca önlere akan Güneş Işığı da ortaya açılıp saldırılarına başlayacak. Bu sırada Hergele dışından gelirken Boylam da ortalardan yol arayacak. Geçen defa bulamadığı o yolu bulan Boylam, içeriden gelen Yurttay ve dışlarındaki Hergele arasındaki savaşın galibi yarışın da kazananı olur. 

KING OMER - PANCMAHAL - ATAKAN ABİ

Yarış başladığında Katisfaction'la Battala hemen öne gelecekler ve Battala biraz fark yapıp liderliği alacak. Bunları Atakan Abi ve Pancmahal izlerken arkalarında Last My Girl, King Ömer ve Victor Wolles olacak. Son düzlüğe geldiklerinde iç kulvara giren Atakan Abi liderliği alırken hemen dışına Panchmahal çıkacak. Bu defa da dışarıya çıkan King Ömer'in hücumu başlayacak. Battala hâla pes etmeyip yeniden sprint atmaya çalışırken en geriden gelen Victor Wolles de onlara katılmaya çalışacak.

BAŞ HÜKÜMDAR - MEHTAR 

Baş Hükümdar yine liderliği alacak ama bu defa onu bırakmayacak olan Seda Sultan tarafından çok sıkıştırılacak. Eğer ki böyle olmaz da kendi başına rahatça gidebilirse, aynı şekilde yarışı kazanır ama Seda Sultan ona yapışıp kalırsa en geriden gelen Mehtar'a geçilebilir. Bu ayakta bu üçü atı yazıp rahatça izle abim. Param az dersen de iki atla riske gir. 

SHARE TOGETHER 

Liderliği çok da şansı olmayan atlardan biri alacaktır. Yakup Baba, Doktor Civanım ve Han Solo bunları takip ederken hemen diplerinde Share Together olur. Trevi Fountain ve My Glory de birbirini kollayarak gider. Startta üç dört boy kalan Flame Star da önlere akıp viraja çıkılırken çok geriye düşmeme peşindedir. Son düzlükte Trevi Fountain iç kulvardan gelip liderliği isterken yanına gelen Share Together ondan liderliği alır. Bu defa dışarıdan My Glory ve içeriden Flame Star da bu mücadeleye katılır. Yakup Baba da önlerdedir ancak Share Together aldığı iki boy avantajı potoya kadar koruyarak kazanmasını da bilir. 

Battala çıkınca tek başına kaçacak Katisfaction ekledim.

Gidişat Uzmanı Sinan SertaçSinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri 

2.6 // 5
2.4.10.7.9.3.1.8.5.6
5.3.1.6.7.8
3.4.1 // 6.2
1.3 // 4
5 SHARE TOGETHER BANKO

45.36 TL // 126 TL