28 Mayıs Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1 yorum

ROUGHNECK

Ankara'da ikinci olduğunda kimleri geçti kimleri. Şu gruba bakıyorum da onun gibisi yok. O gün sonlardan bir gelmişti pir gelmişti. Bugün de aynısını yapıp maidenden çıkar. 

BAŞKAYNAK - GÜLENYÜZ - ZORLUAT

Koşu başladığında Akalp kimseye liderliği vermez. Hemen arkasına Nasuhoğlu girer. Onu da Seldanınoğlu takip eder. Peşlerinde Gülenyüz, Ninoşunoğlu, İlgilge, Gökkale, Zorluat, gerilerinde Başkaynak, Emirsoy, Fenerlican, Gürgürbaba takip eder. Son düzlüğe gelindiğinde Nasuhoğlu bir ara liderliği alsa da dışından gelen Gülenyüz ve İlgilge onu rahat bırakmaz. Bu sırada Zorluat da ortalardan yol  arar. Son düzlükte gerilerden kopup gelen Başkaynak da son 150 metrede onlara katılır. Önde üç at buluşur ve diğerleri de onlara dahil olmaya çalışır. 

ILDIR RÜZGARI - BAVİ REŞ - BECERİKLİHAN


Beceriklihan liderliği isteyip alacaktır. Hemen peşinde  de Behramkale ve Malerba giderken arkalarında Bavi Reş yerini alacak. King Serkan bunlarını izini sürerken Cheat, Duke Of İstanbul ve Ildır Rüzgarı en geride öndekilerin yorulmasını beklemeye koyulacaklar. Son düzlükte ön taraf iyice kızışacak ama pes etmeyen Beceriklihan'a sadece Bavireş yaklaşacak. Sonlarda da en geriden Ildır Rüzgarı bu ikisinin yanına sokulup çekişmeye başlayacak. 

NAUGHTY BOY - KING DADAŞ 


Alfa Kızı liderliği alırken onu King Dadaş izlemeye koyulacak. Arkalarında Odd Job, sonra Strabon, gerisinde Naughty Boy şeklinde yarışta ilk 1000 metre geçilecek. Son viraja doğru liderliği alan King Dadaş farkı açarken en gerilerden de Naughty Boy'un sprinti görülecek. Son metrelere kadar ikisinin başa baş çekişmesi de kazananı belli edecek.Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

7 ROUGHNECK BANKO
6.8.5.11.10.12
3.4.5 // 2.8

7.8.2 // 5.9
6.5

5.9.8.3.2.16.15

53.92 TL // 147 TL 


1 yorum :

  1. Sinan abim herşey için teşekkür abim bugün bu iş burda biter abim herşey için çok teşekkür abim allah gönlüne göre versin abim

    YanıtlaSil