30 Mayıs Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

1 yorum


İlk ayak mercimek çorbası gibi yarış. Atlar denk; en favori de gelir, en sürpriz de. Biz en iyi hepsini yazalım, bekleyelim. 

Nazar değmesin Hışman çok formda. 10 günde 10 yarış kazandı. Kazanacak atı bir şekilde potoya atıyor. İmagine Perest de jokeyi gibi formda. Son yarışı da iyiydi. İmogen de çimde kazandıktan sonra kuma döndü. Müslüm'le iyi anlaştı. Eylül Cemre sert grupların atı. 

Gazibora Khan Çaldıran'dan bu yana ilk defa 1600 metrede koşacak. Atın durumu böyle rakiplere yetecek kadar iyi. Zaten daha iyi olsa grup koşardı. Aracılar da bunu bildiğinden şartlı yarışlarda ufak ufak ilerliyorlar. Kocakaya olmayınca yine Ahmet'e kaldı. Kazanması lazım.

Torosdağı fazla koşturulmuyor. İki ay, üç ay demeden çıkıp kazanıyor. Bugün de Kadir ona binmek için uzun yoldan gelmiş. Bize de ilk şansı vermek kalıyor. Alptuğhan koşunun hararetli geçecek olmasından faydalanacak. Aynı şekilde Yükselim'in de sprintini konuşturacağı bir yarış.

Cibekoğlu'na Müslüm geçen defa kötü binince Saadettin'i getirmişler. Gerçi sprinter atlara göre kaçak atlarda daha başarılı Saadettin. Tempoyu iyi biliyor, iyi ayarlıyor. Müslüm'ün bindiği Pala Salih de son zamanlarda form grafiğini yükseltti. Bugün de sprintine izin verecek bir koşu bekliyor bizi. 

Alıcıkuş zımba gibiymiş. Topraksu da Alyayla'nın vereceği tempoyla beraber sonlarda şansını deneyecek. Alıcıkuş'un düzlükte rakiplerinden yarışı çalma olasılığını daha yüksek görüyorum. Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri 

4.1.2.5.6.3.7.8
3.4.8 // 6.7
2 GAZİBORA KHAN BANKO
1.2.6 // 3.4

1.6 // 4
2.5 // 4

20.16 TL // 126 TL 

1 yorum :