30 Mayıs Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1 yorum
Abilerim bugün kurgu yapacağız. Son ayağa gelince de ayak ayak üstüne atıp yarışımızı izleyeceğiz. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç'a yakışan neyse o olacak bugün.

GAZİBORA KHAN- TANCAN BEY - MAKTAYMAN 

Maktayman'la Misae yarış başladığında önde buluşacak ve liderliği Misae kapacak. Hemen arkalarında da I Saw The Sun olacak. Arkada da Gazibora Khan ve Tancanbey bekleyeme koyulacak. Düzlükte Misae'den kurtulan Maktayman'ı I Saw The Sun sıkıştırmaya başlayacak ama bu kez de arkalardan Tancan Bey ve Gazibora Khan koparak gelecek. Sonlarda üç atın birincilik çekişmesi kazananı belli edecek. 

YÜKSELİM - TOROSDAĞI 

Torosdağı liderliği kimseye vermezken Kadhan ve Satanhan hemen arkasına yerleşecek. Arkalarında Yoldaş, onun gerisinde Alptuğhan ve en arkada da Başpehlivan ve Yükselim gidecek. Son düzlükte Kadhan ve Satanhan Torosdağı'nın geçmeye çalışsa da o kuvvetiyle karşı koyacak ve ikisinide boyun eğmeyecek. Bu defa da içeriden Başpehlivan ve dışarıdan Yükselim çok iyi sprint atarak gelecekler. Bunlardan Yükselim, Torosdağı'nı ilk yakalayan olacak. 

PALA SALİH - CİBEKOĞLU

Karaibo liderliği alırken Neşvan da onun gölgesi gibi arkasına takılacak. Ekürilerden Tatarkan da bunların arkasında beklerken Asteroid de gerilerinde olacak. Sancakbeyoğlu ve Doğanşah gerilerde duruken en arkada da birbirini kollayan Cibekoğlu'yla Pala Salih götürecek. Son düzlükte Neşvan, Karaibo'nun nefesini keserken Birbirini sürükleyen Pala Salih ve Cibekoğlu aynı anda onu geçip potoya kadar da birbirinden ayrılmayacak. 

ALICIKUŞ 

Yarış başladığında Alyayla kaçmaya başlayacak onun hemen arkasında da Albunea olacak. Aşk ve Gül onları izlerken Dugem, Burgu, Kısmet Kız da gerilerine dizilecek. Bunların arkasında Alıcıkuş, onun dibinde de Prenses Aslı takip edecek. Kördüğüm, Topraksu, Meleksima da geride bekleyenler olacaklar. Son viraja gelindiğinde Topraksu önlere çoktan akmış olacak ama Aşk ve Gül'ü de atlayan Alıcıkuş da liderliği ele geçirerek farkı da 3 boy yapacak. Artık geriden gelenler arasında bir ikincilik yarışı olacak. 

İZMİR TAHMİNLERİ HAZIR

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

2.3.5.4.7.6.1.8
3.6.4.8.7.9.1.2.10
2.1.3
6.1 // 3.2
6.1
2 ALICI KUŞ BANKO

120.96 TL 1 yorum :

  1. emegine saglik ufak kurgunun aynisini yapiyorum umarim bayram üstü bişeyler buluruz yoksa bittik

    YanıtlaSil